LV RU

Stilius Box - Krāpšana

Dārgie draugi un paziņas!
Neiesaku iekrist Stiliusbox/siliauskodas pirkumu priekšā. Iegādājoties mājaslapā kastīti, tās turpinās nākt katru mēnesi!
Kā arī operātori tiek apmācīti pārdot jums telefoniski, saskalojot smadzenes, ka var atteikties - taču kad gribēsiet atteikties jums piedāvās iesaldēt un kastītes pēc atteikuma turpinās nākt jums uz mājām! (.. Starpcitu - kastītē esošā paese nemaksā tik dārgi:) tā ir polijā ražota kosmētika kuras izmaksas ir niecīgas.. :) )
esmu iedvesmas pilna izstāstīt arī to - ka operatori nenorāda savu īsto vārdu pārdodot! Kā es to zinu? Tieši šorīt man zināma meitene tika no turienes atlaista: iemesls? - — > nav sasniegts komandas mērķis pārdošanā un jāaiziet tieši viņai jo ir radies savstarpējs konflikts ar lāčkoka rudīte - (te ātri izstāstu situāciju, operatori kuru atlaida šodien bija laba draudzene rudītei, kura speciāli rudīti iekārtoja darbā jo tajā brīdī r, meklēja darbu. Tā nu rudītes motīva dēl, operatore tiek atlaista, jo rudīte (un vēl pāris meitenes ofisā) nespēja pienācīgi veikt darbu un par to nācās atbildēt citam operatoram (lieki piebilst darbinieks kurš tika atlaists gaida bērniņu) . Vislielākā šokā biju par stāsta nākamo punktu - kāmēr atlaistais darbinieks burtiski raud - viņam saka lai aiziet mierīgi un klusi un par to viņai samaksās pilno mēneša algu. Tur vēl ir daudz un dikti visādi zemūdens akmeņi.
Trīs mēnešus darbinieki nestrādāja legāli ar lv līgumu, jo kompānija stiliaus kodas uztaisīja lv līgumus tikai pēc pirmajiem trīs mēnešiem, sākot jaunu pārbudes laiku, vēl + 3 mēneši) kā jums patīk šis lt uzņēmums?

D

Vairāk sūdzības par Stilius Box

Komentāri (7)

Falconxd 14.05.2019

Tak viss internets ir pilns ar to, ka tas ir abonements ar mēneša maksu 29 euro, nevis vienreizējs sūtījums.

D Darbinieks 15.05.2019

+3 eur par piegādi.

H Haapl 11.09.2019

Un kā Jūs atteicāties?

A A. Mailīte 11.09.2019

Es arī ļoti vēlos uzzināt kā var atteikties, jo pašlaik mani vienkārši šis uzņēmums ignorē!

A Angelina Guobe 13.09.2019

Liels lūgums,ja kāds zina kā atteikties atsaucieties.

Falconxd 15.09.2019

Karti bloķēt neder?

H Haapl 16.09.2019

Pateicu kurjeram kad vairs nevēlos saņemt šo paciņu. Un cerams arī nesaņemšu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes