www.sudzibas.lv Stiligas somas organizē koppasūtījumus it kā nepelnot

Stiligas somas - organizē koppasūtījumus it kā nepelnot

Uzmanieties no šīs it kā meiteņu komandas, kura Jums stāsta ka it kaa veicot koppasuutiijumus, patiesiibaa tirgo visas somas ar vismaz 15 eiro uzcenojumu. Pati iegaadaajos sominju pa manupraat labu cenu liidz shodienai kad ieraudziiju somas patieso cenu - esmu neizsakaami viilusies. Vairs nekad neveikshu pirkumus pie viņiem.

D Dollija 17.02.2014

Es arī esmu pasūtījusi no Stiligas somas.
Un arī zinu šo Lsbags saitu, bet vai esi papētījusi, ka tai linkā somas ir norādītas bez PVN, kad ieliec groziņā un + min.pasūtījums ir 80 paundi!
es tad labāk pasūtu kopā, jo vienai soma izmaksā ap 100paundiem :(
Esmu daudzos koppasūtījumos piedalījusies, tā sākumā šķiet, ka vārās, ja zini no kurienes sūta, bet kad sāc iedziļināties, saproti kur veidojas izmaksas.

M Manon 17.02.2014

A Lsbgs nemaz nevar pasūtīt somu, tad jāsuta kā minimums 10 somas + jā, kā saka Dollija jāsamaksā vēl pvn un ceļa izdevumi, beigās sanāk nereāls cipars. Gribēju ar draudzeni pasūtīt, beigās atmentām ar roku. Tad labāk sūtu koppasūtījumā.
Man draudzene sūta drēbes pati koppasūtījumā, par darbu viņa paņem niecīgu kapeiku, pie tā ko jādara, lai vispār tādu koppasūtījumu noorganizētu un pārējais ir ceļš, nodoklis, telefons u.tt tā jau tā cena veidojas.
Bet Latvijas veikalos cena vēl ir dubultā!

D Dace2008 21.02.2014

Kaut kas iisti tiirs vienalga nav, nezinu kaa juus meitenes bet man skjiet ljoti diivaini, shoreiz ne par LS somam bet Fiorelli. Gribēju pasuutiit somu, bet te vienaa jaukaa dienaa cena hops uzleca par 30 eiro, rodas jautaajums kur palika vecaa cena?

S stiligas somas 24.02.2014

Paldies meitenes par komentāriem.
Gribam bilst, ka par visām izmaiņām cenās, sūtījumos u.tt. informējam savās lapās.
Katram koppasūtījumam ir savi noteikumi un cenas. Mēs neesam ieinteresētas kādu mānīt.
Fiorelli izmaiņas cenās izskaidrojamas ar ražotāja norādījumu puelāgot cenas noteiktajām tirgus cenām, kuras viņi iztāv. Tajā pašā dienā to izdarījām, lai mezaudētu iespēju tās pasūtīt. Tomēr saglabājām iespēju izvedot kādu akciju un piedāvāt meitenēm izvēleties somas no visa pieejamā sortimenta, tādejādi atšķiroties no citiem.
Droši variet jautāt mums [slēpt]@inbox.lv

Nymph 18.07.2017

Согласна с автором статьи! Хотела заказать у них сумку с lsbags, но увидев реальную ее цену резко передумала. На сайте 10 фунтов - продают за 30. Грабителькие цены!