Stilam.lv - Krāpšana

Заказала Fila Disruptor с огромной скидкой чуть ли не в пол цены. На фото нарисованы оригинальные, но пришли, с первого взгляда видно - подделка. Нитки торчат, коробка мятая, запах китайской обуви. Такие же точно видела на базаре за 30 евро. Сами кроссовки стояли 58 евро, со скидкой, без - 98 евро. Никаких инструкций как вернуть нет. Адрес не указан. Телефон с 2016 года не работает.

30.09.2019

Sa

Tu Turkey901 30.09.2019

Хватит верить в чудеса, если не можете позволить оригинал в нормальном бутике, то не стоит лазить по левым магазинам в поиске чуда за гроши!

H3 h3natymast€r 30.09.2019

tītara (bez) smadzene000 neko jaunu nav izdomājis - tikai d... virsū ļaudīm, kas kļuvuši par netasinīgu situāciju upuriem, un attaisno krāpnieku kantorīšus. nogalini sevi, lūdzu. Paldies jau iepriekš. :)

Jake Robert 30.09.2019

Neko nesaprotu, kas tie par ķīniešu hieroglifiem?

Al Alissuks89 07.10.2019

Arī iegādājos vasaras sākumā šos Fila apavus pieminētajā interneta veikalā. Ar apaviem esmu apmierināta un tie kalpo bez problēmām vēl šodien. Vienīgi mīnus interneta veikalam, ka piegāde ilga!