Stilam.lv - Krapsana

Tālrunis: +371 27559006 (atvainojiet, bet šobrīt tehnisku iemeslu dēļ mūs nevar sazvanīt. Izmantojiet, pārējos saziņas līdzekļus, kas ir redzami zemāk.)
šis teksts tur jau sen: d.
Šaubījos tur kko sūtit, bet puika dikti nike botas gribēja. Nu beidzot sagaidītājam. Loti ilgi nāca, bet nu pārējais... Iepakojums maisiņš, ar roku drukātas adreses, ne pavadzīmes, ne kā. Šķiet Aliexpress kārtīgs. Un protams no apavu oriģinalitātes ļoti tālu ;d. Tā protams ir tikai mūsu pašu lētticība. Kā lai tic tam visam kas klīst inetā? Nekad vairs, mācība man pašai.
Manas domas-sūtīts no Ķīnas ilgi un laimīgi sūtijās. Pat kastes nav. Birkas apavos pat nav. Pagraba ražojums. Tipa super atlaide. Ai. Žēl, ka tā darās ar cilvēkiem.

C critical thinker 05.10.2016

nu, skaidrs. izskatās, ka pašiem bija skaidrs, ka apjās, un to arī veiksmīgi pierādījāt sev :) un arī citiem tagad zināms būs :)

G GuntaC 15.05.2017

Pasūtījām Adidas apavus un viss apmierina - neizskatās pēc pagraba ražojuma... Esmu apmierināta ar apkalpošanu, vienīgi piegādes laiks varēja būt ātrāks.

I Ilona Fomina 21.05.2018

Viltus gājiens. Es arī ilgi gaidu savu sūtījumu,nevaru sagaidīt