Stilam.lv - Krāpnieki

Pirmkārt man atsūtīja nepareizo preci Georgi Armani ādas jostas vietā Hugo Bossa jostu.
Un no ādas tur nav ne smakas, šo jostu vīrs uzvilka 3reiz un jau lobās nost pārklājums, tad kas tā par ādu? Šis veikals ir pilnīgs mēsls un viņu preces nav pat 2€vērtas. Nekad šeit ne iepērkaties, viņus vaig tiesā sūdzēt ka māna cilvēkus un tirgo pakaļdarinājums nevis oriģinālos preces zīmolus...

30.10.2019

N Noboby 30.10.2019

Tad Tev ir visas iespējas iet un sūdzēt tiesā, vai arī esi no kārtējiem bāleliņiem kas tik runā ka kādam citam vajag to darīt?

S Svetlana5555 30.10.2019

Ja gribēšu tad iesūdzēsu, ieliku rakstu vairāk tādēļ lai cilvēki neperkas šajā mājaslapā un nemet naudu vēja nekam nederīgām lietām

Saivii 30.10.2019

Luudzu suudzeeties pateereetaaju tiesiibu aizsardzibaa un pasham veikalam rakstisku suudziibu.