Stiga RM - Verdzība

Labdien , par Darba devēju Stiga RM SIA Kuldīgā finiera ražotnē , Atalgojumu sola no 320 EUR līdz 700 Euro darba līgums tiek noslēgts , darba drošība pie iekārtām ( pēc darbinieka nostāstiem ) darba grafiks , 9 st. iekļautas 3 pīppauzes 15 min un 30 min pusdienām , darba uzskaite ir elektroniska kura regulāri nedarbojas , ( pašam jāveic līdzi uzskaite un jāpieraksta padarītais !!! par ko vadība mēdz neinformēt ) darba devējs nevar iepazīstināt ar darba grafiku jo tas notiek pēc viņa ieskatiem un tiek mainīts pat 3 dienā , darba apstākļi ( katorga dienā ar rokām jāpārkrauj no 18-30 m3 finiera skaida ) toalete kā šausmu filmās , telpas ļoti putekļainas , iekštelpās tiek izmantoti pacēlāji ar dīzeļa dzinējiem , Darba organizācija -10 , darbinieki mainās katru dienu , preču uzskaitvedība graujoša , bardaks konkrēts Darba galdi un iekārtas jāremontē pašiem darbiniekiem . Reāla darba apmaksa ko saņem darbinieks uz rokas ir 120 - 220 Eur

K KRUOIS 13.10.2016

Piekritu tiesam vergu darbs,strada par 12st un tad vel nezini cik tu esi nopelnijis,jo nesaka cik tev maksa par padarito darbu,meta no vienas vietas uz otru nau patstavigs darbs,laikam kad skatas pec deguniem

J joyl. 04.03.2017

Tur tagat ir gestapo,tevi uzskata par vergu var nopelnit 220 eiro,cilvekiem nau kur iet un darba Kuldiga un to vini izmantopar sliktu melnajiem stradniem es pat ladu ka ligums nau uz rokas

A Arminsskils 20.10.2018

Ritigs vergu darbs, stundas sanak stradat 12 diena un pat vairak, bet samaksa smiekliga!
Un atieksme pret stradniekiem no vadibas puses ir sausmiga.

K Kārlis Zandbergs 08.12.2019

Tas gan. Līgums nemaz nav uz rokas. Tad sanāk ka tu pats nezini kādu darbu īsti veic. Tikai meta apkārt pie giljotīna, kalts, salīmes aparāta utt. bossi kas tur staigā apkārt visspar neko nesaprot. .

A Arminsskils 20.10.2018

Ir vel tas ka liek steadat bez brivdienam ,un es uskatu ka tas nau normali,gruti spriest vai tas ir vadibas iegribas,vai ari brigadieri velas ielist dzilak neka ielidusi,un ja nepaliek srradat vurstundas tad draud atlaist ,tapec ja kads velas iet srradat uz STIGA RM tad apdomajiet kartigi!

U Uldziks125466 08.12.2018

Ja jūs ejat tur strādāt centieties neielaisties ar Kasparu Mateiku. ES iesāku neiet strādāt tieši šinī rūpnīca jo samaksa ir Smieklīga 3 eur stunda pirms nodokļiem uz rokas sanāk 2 eur pēc nodokļiem tas vergu darbs neatmaksājas jo tev bus jāstrādā katru dienu līdz vēlai naktij lai tev sanāktu minimālā alga

K Kaspars Mateika 13.12.2018

Sveiks cienīto lietotāj... pirms runā lūdzu noskaidro kurš ir darba devējs... no manas puses lēmumi netiek pieņemti... ka Tu saki pie manis :D esmu tāds pats darbinieks kā visi.

RAMONA👀 17.12.2018

Kaspar, iemācies lasīt. Kurš teica, ka pie tevis strādā un to, ka pieņem lēmumu? Uldziks tik teica neielaisties. Divas dažādas lietas, analfabēt;)

A ARTŪRS Novkunskis 07.04.2019

Tas ir ārprāc tapec jau ir tik bieži vakances

A Andrisjatnieks 21.07.2020

Stiga rm sia, patiesais labuma guvējs, Ramoliņa kungs.

L laima Lukšaite 14.09.2022

Sveiki visiem kas raksta atsauksmes par STIGA RM.Es ari tur stradaju skiroju skaidu mani darbs apmierinaja un atieksme pret stradniekiem ir normala protams ja pats busi normals.Aizgaju no darba tikai tapec kad bija jastrada nakts maina man tas nepatika.Protams par nakti vareja vairak nopelnit.Labrat butu palikusi vel stradat ja butu tikai dienas maina bet neko nepiedavaja.TIKAI PATEICA LAI VAIRAK NEZVANU UZ SO NUMURU UN LAI AIZMIRSTU SO IESTADI