www.sudzibas.lv Stepper t/c "Domina" Atteicās atgriezt naudu

Stepper t/c "Domina" - Atteicās atgriezt naudu

Pēc 2 mēnešu valkāšanas, Dominas veikalā " Stepper" iegādātie apavi saplīsa. Gan pārdevēja, gan arī veikala vadītaja atteicās atgriezt naudu, jo nebija saglabāts pirkuma čeks - pareizāk sakot, bija saglabājies tikai bankas transakcijas čeks, jo maksāju ar karti. Uz transakcijas čeka bija skaidri redzams pirkuma datums, pirkuma summa, veikals, kurā apavi pirkti. Veikala vadītaja paskaidroja, ka varētu jau meklēt čeka kopiju, kas viņiem glabājas ruļļos, bet tas esot pārāk laikietilpīgs process un ar transakcijas čeku vien nepietiekot... Jāsaka, ka ļoti neatsaucīgs veikals, ārzemēs par brāķīgiem apaviem vēl atvainotos un izrādītu vismaz kaut kādu pretīmnākšanu, bet te saņēmām attieksmi tādu, it kā gribētu kādu apkrāpt. Smieklīgi!!!

S seene 17.08.2008

Fakts ka bez kases čeka neatrgriež, jo tiklīdz atgriež naudu pārdevējam obligāti ir papīros jāuzrāda abi čeki - gan pirkuma, gan atgriešanas. Tu tik domā par savu labumu, bet tev nav nekādas jēgas par veikala grāmatvedību.

O Olga 21.08.2008

Stradaju citaa apavu veikalaa, bet arii mums ir tada pati situaacija, jo bez pirma ceka akts bus sastadiits nepareizi un skaitisies ka es to naudu panemu sev, nevis atdevu jums par apaviem)))

M mazaa 27.08.2008

Bez čeka nekur nekas netiek mainīts. Pircēji pārāk bieži atceras par savām tiesībām, bet aizmirst savus pienākumus - un saglabāt čeku ir viens no pircēja pienākumiem, ne jau pārdevējai ir jāmeklē kases lentās. Uz transakcijas čeka nav norādīts ne preces kods, ne nosaukums.

S Sonne 30.08.2008

Un tadelj ari rodas parpratumi.. cilveki miljie- lai pieteiktu pretenzijas ir jasaglaba ceks... bez ta nekur.. Jums varbut naudinju atdotu, a veikalam?? pec tam lielie sodi par nepareizu gramatvedibu.. tas ir bizness... Bus ceks bus atsauciba.. tadi likumi..