Stender's Pica - Ēdiens

Vēlējos izteikt sūdzību par Saldus picēriju. Pēdējā laikā ir sanācis tā biežāk iegriezties picērijā un ēdam studentu picu un frī kartupeļus, viss jau būtu ok, bet pica VIENMĒR ir neizcepta, mīkla ir jēla, citreiz pat viņas ir atsildītas un siers vēl sakaltis. Frī kartupeļiem trūkst garšvielas un svaiguma piegarša.

R

T To Ferratum 30.01.2011

Čangali un Zinaīda!:)Pavērojiet savus komentārus! Jus esiet ideāls pāris.Viens otru papildiniet ar savu debīlisma kalngaliem.Visur to tik dariet, ka rakstiet rupjības, pazemojiet rakstu autorus, komentētajus un paši par sevi sajūsminaties.Novēlu Jums abiem aizrities ar saviem sūdiem un kopeji dzemdēt daudz pretekļus, kurus vajadzibas gadijuma varētu sūtīt eksportā, kā dzīves līmeņa sagrausanas ieročus

č ČangalsPleška 30.01.2011

Zalko, no ja davno uze ne v forme!

Z Zinaida 30.01.2011

A ja sama rodom iz probirki, 4ego ot menja hotite ozidatj.Ved ja tolko 4estnaja davalka.

č ČangalsPleška 30.01.2011

Nam odin hui, čem jebatj, podtaskivatj, čem jobannih ottaskivatj.

S sīkā 14.02.2011

Nu kautkāds BULLSH... !!! Pati bieži iegriežos tur un viss ir tā, kā tam jābūt. Picas taisa uz vietas un neviens tur viņas neatsilda. Un par tām garšvielām neienāca prātā, ka citam var būt par daudz? Tādēļ labāk lai ir par maz. Un tu jau vari atvērt muti un palūgt, lai tā pavairāk uzber, jo cik zinu-neviens ekstrasenss tur nestrādā. Ja gtibi svaiguma piegaršu, tad pagrauz k'apostu, nevis mekl'e svaigumu EĻĻĀ VĀRĪTOS KARTUPEĻOS !!!