Stender's Pica - Ēdiens

Vēlējos izteikt sūdzību par Saldus picēriju. Pēdējā laikā ir sanācis tā biežāk iegriezties picērijā un ēdam studentu picu un frī kartupeļus, viss jau būtu ok, bet pica VIENMĒR ir neizcepta, mīkla ir jēla, citreiz pat viņas ir atsildītas un siers vēl sakaltis. Frī kartupeļiem trūkst garšvielas un svaiguma piegarša.

R

S Sarmīte 29.01.2011

nu bet kurš liek iet vēl un vēl uz to picēriju????? vai citas vietas nav??????

S sky 29.01.2011

Sarmīte, +1
:))

H harijs 29.01.2011

Saldū, tak laikam vienīgā, un blakus studentu viesnīcai. Ja vispār tāda ir?

č ČangalsPleška 29.01.2011

Kādas vēl picas?Pie mums tās sauc par lepjoškām!

R RalfVigum. 29.01.2011

Tapec ka zirņi ar speķi jaed un šmoretus kapostus. Eiropieši hrenovi. Vispar savas saknes aizmirsat.

č ČangalsPleška 29.01.2011

Pilnīgi pareizi, lai picas un visādas kolas paliek tiem aiz mārka, mēs ēdīsim kūpinātu speķi virsū uzdzersim pašbrūvēto, un par spīti mūsu valdībai dzīvosim 100 gadus.

Vecais Stenders saka:
Skaļam pirdienam nav smaka,
Bet kas kā zaglis ārā nāk,
Tam tā lielā smaka.

K KKKas 30.01.2011

Tiešām, nepatīk, neejiet! Un ja jau tur tik briesmīgs ēdiens, ko tie citi tur dara :D

Z Zinaida 30.01.2011

Obsluzivaet klientov.(Kto kak, ili v zopu.ili v rot).

Z zora 30.01.2011

Tiešām latvieši ir neitrāli pret citiem, galvenais jau, lai pašiem būtu labi, vai ne gudrie komentētāji? ēdat savu speķi ar zirņiem, es tikmēr padomāšu par to kas man garšo ;)

č ČangalsPleška 30.01.2011

Zrite goroh s kapustoj i zatknitesj!

Z Zinaida 30.01.2011

Un par to, ka regulāri lietojot modificēto pārtiku tev pēcnācēju var arī nebūt esi padomājusi?

Z Zinaida 30.01.2011

Ja toze reguljarno em goroh s kapustoi, tolko žopu zati4koi zatikaju, 4teb gromko ne perdetj.

Ja toze!

Z Zinaida 30.01.2011

A ja tože obsluzivaju vseh pod rjad!

R RalfVigum. 30.01.2011

Estj eščo odno bļudo: sup iz semi zalup, dve pokrošeni ostalnije tak brošeni.

Z Zinaida 30.01.2011

A ti ne ho4es dordo4ki-ot huja mordo4ki?

Z Zinaida 30.01.2011

A ti ne ho4e6 sibirskie pelmeni so vkusom moei vagini?

menja zavodit!

Z Zinaida 30.01.2011

Zal 4to u menja krasnij flag, a to dala bi vsem i čangalam.i negram, i russkim.Poterpice nemnozko, i sobljudaite o4eredj!