www.sudzibas.lv Stendera Ziepju Fabrika Stendera ziepju fabrika

Stendera Ziepju Fabrika - Stendera ziepju fabrika

Neiesaku nevienam iet uz „Stendera ziepju” fabriku VENTSPILĪ. Jo, ja jūs atļausieties no veikala iziet neko nenopērkot, jums labi neklāsies. Pirms pāris dienām iegājām veikalā. Sākām smaržot ziepes un vannas bumbiņas. Tad pārdevēja rupji teica, ka tos produktus ar rokām nav ko aiztikt un vai mēs kaut ko pirksim. Un, ja jūs šeit neko nepērkat, tad jums te nav ko darīt. Loģiski, ka pēc tam mēs izgājām ārā no veikala. Nu neko..Pēc dažām dienām nākam atkal. Tā pati pārdevēja. Ieejam veikalā. Šoreiz gan, lai pārliecinātos vai viņa atkal kaut ko mums teiks. Rokās neņēmām pilnīgi neko. Ja nevar, tad nevar. Un tas jau nekas, ka līdz augšējiem plauktiem knapi degunu aizsniegt var. Atkal viņa mums saka:”Jūs kaut ko domājat pirkt?” Sakām, ka jā. Un dīvaini, ka viņa uzreiz ļāva ņemt tās bumbas rokās, lai gan vakar vēl nevarēja. Vēlāk teicām ka iesim kādā citā veikalā paskatīties ziepes.. Kad gājām jau ārā pa durvīm, viņa vēl nobļāvās:”Tad jūs pirksiet kaut ko vai nē?” Es domāju, ka tas viņai bija jāsaprot, ja pircējs iet ārā pa durvīm, tad, protams, ka viņš neko nepirks.. Tātad šīs pārdevējas loģika ir tāda-ja jūs esat ienākuši šajā veikalā, jums obligāti ir kaut kas jānopērk, ja nē-tad lasieties prom. Un tas vēl nav viss..Viņa pat mūsu dēļ izskrēja ārā no veikala un teica, ka ir mūs ievērojusi un veikals palika pilnīgi bez uzraudzības, tajā laikā varēja ieiet kāds iekša un vienkārši kaut ko nozagt.. Pie nelaipnas apkalpošanas jau sen esam pieraduši, bet tas jau bija par TRAKU..Tikai tādēļ, ka mēs neko nepērkam, nevajag uzreiz sākt ārdīties.Pirmo reizi mūžā saskārāmies ar TIK rupju attieksmi.

D daiga 29.08.2008

Piekrītu man ar šāda veida pārdevējām ir gadījies sastapties...man liekas ka tā to nevarētu atstāt...laikam šo pārdevēju esmu arī redzējusi..normāki man tas nesķiet.

V vilsons 29.08.2008

Es eju uz to veikalu ar ieslēgtu videokameru, materiāls būs piejams draugos.lv un youtube.com

H hahaahs 29.08.2008

Es tur iepircies neesmu, bet to veikalu apeju ar līkumu. Kā tur vispār var elpot?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

M m..... 29.08.2008

Nu ko teikt, inflācija dara savu, visi grib nopelnīt, valsts un ekonomika ir vainīga-cilvēki paliek neiejūtīgāki un nelaipnāki, visi tikai domā kā nopelnīt...

T toony 29.08.2008

Nevajag pievērst uzmanību - lai tak ārdās, dzīt prom tiesību nav. Man ar patīk ieiet ziepes paostīt =)

S Stileta 29.08.2008

Ar šādām sūdzībām būtu jāvēršas pie SZF franšīzes īpašnieka, lai pārdomā vai šī darbimiece ir atbilstoša savam amatam...

F fizalis 29.08.2008

Es gan pa veikaliem tāpat vien neblandos, tāpēc ar šādiem cilvēkiem neesmu sastapies

R rezekninec 30.08.2008

Nākamreiz pajautā vai tā ir visas kompānijas nostāja attiecībā uz klientu apkalpošanas servisu vai arī tikai šīs konkrētas p[ārdevējas viedoklis. Un ka tu velies noskaidrot šo jautajumu sazvanoties ar vadību.

S Sonne 30.08.2008

hmm.. un kur tad SZF labie darbinieki?? Agrak uii kadas [rasibas bija..
Riga gan viss OK :)

T toony 30.08.2008

Jā, Rīgā tādi smaidīgi meitēni sēž =)

M marite 02.09.2008

Es zinu kapec vinja ir tik traka palikusi ta pardeveeja, tapec, ka vinja ir saelpojusies tos suud** un sajukusi praataa :D

A Aiga 04.09.2008

Ha ha zaglēniem neizdevās neko iebāzt kabatā, tagat uzrakstījuši sūdzību. Atceros tieši tādu pašu gadījumu, strādāju veikalā par pārdevēju izjaucu zaglēnu nodomus un par mani uzrakstija arī sūdzību par rupju attieksmi! Piedodies, atvainojiet, pret zagļiem vienkāŗši nevar laipni izturēties! Labi, ka man izdevās pierādīt, ka konkrētās meitenes arī iepriekš ir zagušas mūsu veikalā.

R rrr 01.10.2008

Bieži iepērkos Stendera Ziepju fabrikas veikalos Rīgā, bet vienmēr esmu saņēmusi ļoti pieklājīgu attieksmi. Apkalpošanas standarts šajos veikalos ir ļoti augsts, ja salīdzina ar citiem veikaliem. Nekādas pretenzijas nav bijušas!

S Sigita 12.01.2009

Ziemassvētkos iepirku dāvanas savai ģimenei Stenders ziepju veikalā Ventspilī. Neskatoties uz saspringto iepirkšanos laiku, jāsaka gan, ka pārdevējas tiešam bija ļoti laipnas un atsaucīgas. Mana ģimene ļoti priecājās ne tikai par pašām dāvanām, bet arī par skaisto iesaiņojumu. Un radot prieku citiem arī man liels prieks! Gribu pateikt lielu paldies !
Un Stenders veikali tiešām ir brīnišķīgi, tik skaistas dāvānas var iegādāties.

L Liene 12.01.2009

nu bet loģiski, ka tās ziepes nevar rokās ņemt! Kāpēc man būtu pēc tam jāpērk ziepes kuras ir apgrābstījuši neskaitāmi cilvēki??? Jūs paši tādas pirktu???

E ex-stederietis 11.03.2009

Kādreiz esmu strādājusi Stendera veikalā Rīgā. Lai Stenderā pieņemtu darbā cilvēkam ir jābūt ļoti atbildīgam un pozitīvam. Visu laiku notiek apmācības, lai uztūrētu augsto apkalpošanas līmeni, tāpēc reti gadās tādi pārdevēji, kā tika aprakstīts Ventspils gadījumā. Godīgi, bija pat šoks lasot kaut ko tādu par stenderiešiem.
Mūsu veikaliņā Molā bija plašs pastāvīgo kientu loks, ir pat tādas ģimenes kuras jau 5 gadus brauc no Liepājas, Vācijas un Somijas, lai iepirktos pie mums.
Bet par to, no smaržām jūk galva- tas tā nav. Aromterapija ir lielisks veids kā uzturēt labu omu =) Hahaahs un Melnaa pamēģiniet aromterapiju ar bergamotes ēterisko eļļu un varu saderēt, ka jums iepatiksies.

. ....kl 11.03.2009

Kā vispār tajā veikalā var ieiet un vel strādāt? Tur var ieiet tikai ar gāzmasku! Visas tās smaržas sitas degunā, ka nepaelpot.

E elza 19.03.2009

tas ir absurds ka kaut kāda pārdevēja sevi iztēlojas par veikala saimnieku, ka var dzīt cilvēkus laukā no veikala un aizrādīt viņiem..tādus pārdevējus vaidzētu atlaist.No tādiem nav ne kāda tolka.Piekrītu Rīgā pārdevējas tiešām ir ļoti laipnas un atsaucīgas

E es189 19.03.2009

--------------------------------
tad taas ziepes vajadzeetu tureet iesainjotas nevis atveertaa veidaa lai jebkursh taam vareetu pieskarties!!!

E es189 19.03.2009

----------------------------
un tad juus visus pirceejus kas ienaakushi veikalaa saucat par zagljiem??nozheelojami..taa jau ir kaut kaada apmaatiiba...