www.sudzibas.lv Stendera Ziepju Fabrika Apkalpošanas neprofesionālisms

Stendera Ziepju Fabrika - Apkalpošanas neprofesionālisms

Pirms Jāņiem apkalpošana šajā veikalā t/c Galerija centrs ir vienkārši apbrīnojama. Tādu uzbāzību, sarkasmu un uzspēlētību, pat nedaudz rupjību sen nebiju redzējis. Piemēram, pat tad, ka pasaka, ka citi produkti neinteresē, tiek turpināta piedāvāšana un kad galu galā pasaka, ka NĒ! Tiek izteikta kāda dzēlīga piezīme klienta virzienā, jo īpaši no padzīvojušās pārdevējas ar tumšiem matiem. Domāju, ka vairāki klienti saprot par ko ir runa, jo manāmi daudzi aizgāja ar steigu.

Domāju, ka no apkalpošas profesionālisma viedokļa šis ir viens no sliktākajiem pēdējā laika veikala apmeklējuma piedzīvojumiem. Nerekomendēju šo veikalu, noteikti centīšos to vairs neapmeklēt un pat šis apmeklējums ietekmēja manu kopējo viedokli par Stenders zīmolu un piedāvāto produkciju.

J

Z Ziepītis 22.06.2011

Tad jau šiem paredzēta drīza izputēšana, ja ķeras pie pēdējā salmiņa!

S Simona 06.07.2011

Mums gan Ventspilī ir ļoti jaukas pārdevējas, bet Rīgā arī nekad neiepērkos, tā uzbāzība nekam neder, nu nepatīk man, ka seko līdzi katram manam solim un kad smaržoju ziepītes nāk klāt un piedāvā arī ziepju trauku. Man ļoti patīk Stenders produkcija, esmu tās fane un bieži iepērkos mūsu veikaliņā, vakar man pārdevēja ieteica jauno līdzekli izsmidzināmo toniku sejai - fantastisks, esmu sajūsmā un arī tās jaunās ziepītes dzērveņu ļoti patīk!

T Tūdaliņš 06.07.2011

Mums latviešiem ši produkcija ir ideāla priekš ieziepēšanās, lai varētu ielīst dirsā.