www.sudzibas.lv Steelnieks.lv Ļoti slikts pakalpojums

Steelnieks.lv - Ļoti slikts pakalpojums

Labdien, šķiet tieši šinī, covid laikā ir ļoti vērtīgas kompānijas, kuras piedāvā cilvēkiem organizētu iešanu pie dabas. Sagādājot visu līdzi nepieciešamo, konsultējot, izstrādājot maršrutu, ekipējumu utt.
Tā uzmeklēju kompāniju streelnieks.lv. Sākums bija daudzsološs.
Saprotu, ka šis ir visiem psiholoģiski grūts laiks. Bet tomēr kompānijai nopietni jāizvērtē personas, kuras strādā ar cilvēkiem un sabiedrību, īpaši pašreiz.
Satiekoties ar šo arogando personu, visa Atpūta tika pārvērsta par elli. Rūgtums no pastaigas, iztērētā laika, un notērētās naudas.
Iespējams, arī šādiem darbiniekiem nepieciešama psihologa, vai psihiatra palīdzība. Ko lai dara, dzīvojam grūtā laikā.
Lai visiem, Veselība un labi, adekvāti darbinieki.

K

M Mārtiņš Muižnieks 21.10.2021

Šī persona, Ingūna Bedikere, kura plašāk zināma ar savu izteikto anti-pret-jebko nostāju, ir izveidojusi šo viltus atsauksmi, kas tapusi kā rezultāts kādai komentāru kaujai, nesaistītai ar STREELNIEKS.LV organizētajiem pasākumiem vai jebkādai pietuvinātai tēmai.

Saite uz ierakstu: https://www.facebook.com/photo/?fbid=2082932331845989&set=a.553227194816518 (visticamāk, pieejams tikai profila draugiem, nav publisks)

Piebildīšu, ka Ingūna nav piedalījusies jebkādos STREELNIEKS.LV pasākumos, Anna nav darbinieks.

Bet nāciet, pārliecienieties par manu psihiskās veselības "stabilitāti", nelikšu vilties.

- Mārtiņš Muižnieks
tas, kuru jūs tiešām varat satikt STREELNIEKS.LV pasākumos.