www.sudzibas.lv Steel Master SIA Nav sūdzību, ir labs produkts - Vītņu kāpnes

Steel Master SIA - Nav sūdzību, ir labs produkts - Vītņu kāpnes

Vītņu kāpnes ir vienas no metāla kāpņu visbiežāk realizētajiem variantiem, kas ļoti labi noderēs kā ēkas fasādes noformējumā tā arī interjerā. Vītņu kāpnes aizņem mazāk vietas un pie salīdzinoši maza kāpienu skaita kāpņu pagrieziena grādi ir nelieli un vītņu kāpnes ir viegli kāpjamas.

Izmantojot eksterjerā, ieteicama cinkošana, lai vītņu kāpnes varētu sekmīgāk cīnīties pret laika apstākļu iedarbību.

Interjerā vītņu kāpnes ieteicams krāsot ar karsto pulverkrāsu pēc ral classic toņu kataloga. Kāpnes būs iespējams nokrāsot kā metāliskā, tā matētā, pusmatētā vai glancētā krāsu faktūrā. Vītņu kāpņu margas var būt izpildītas kā tērauda, tā arī nerūsējošā tērauda profilos.

Vītņu kāpņu konstrukcija tiek izstrādāta tā, lai pakāpienu apdari (koka-akmens-betons) būtu iespējams uzmontēt pēc dzīvokļa vai mājas apdares pabeigšanas, tādā veidā vītņu kāpnes kāpieni netiek nolietoti pirms ekspluatācijas laika sākšanās.

Izvēloties mūs, mēs parūpēsimies, lai jūsu vēlmēm atbilstošās vītņu kāpnes perfekti iederētos jebkura stila interjerā un eksterjerā.

J

A Aigars4321 01.04.2019

Steel Master SIA viss kārtībā ar kvalitāti, nespaprotams kur radušies tie dīvainie komentāri un sūdzības.

R Raivis 01.04.2019

Izklausās pēc reklāmas ;) Bet malači profesionāli sastādījuši tekstu

P Pelekais Latvietis 01.04.2019

Pašiem smiekli nenāk?
Skaidrs, kas par kantori tur