www.sudzibas.lv Stats Invest Iznoma bojātus instrumentus

Stats serviss SIA - Iznoma bojātus instrumentus

Esiet uzmanīgi ar tehnikas nomu SIA Stats serviss.Parbaudiet pirms pieņemiet,jo tiek iedota bojāta tehnika..mana pieredze,man tika iedota slīpmašīna Skill master,kurai savienojuma vietas ieprieksejais lietotajs salīmejis.Ievietot pagarinajuma daļu slīpmašīnā nevarēja,jo iekšsā caurulē bija kāds šķērslis.Pieņemot slīpmašīnu,tā netika mana acu prieksa pārbaudīta un rezultātā man tika iedots bojats intruments.Nododot šo instrumentu pieņēmējs parbaudīja un atzinaka viss kārtība,bet pec laika atnesa nolauztu stiprinajuma vietu,kas tika nolauzta jau vela,mums neesot klāt.Aizdomas rada fakts,ka slīpmašīna man tika nodota bija nevainojami tīra,kas liecina,ka ta nav tikusi iepriekš izmantota,jo bija braķis vai salauzta.Negodīgs veids ka nopelnīt uz nezinošu klientu rēķina,tam noņemot iemaksato drošības naudu un pazīņojot,ka to salauzis klients.

E