Starptautiskās manikīra studijas veikals manikīra miestariem - nepieklājīga apkalpošana

Ar draudzeni devāmies iegādāties produkciju jo kopumā šis veikals ir ļoti jauks, bet kad iegājām prieku vienā mirklī sagandēja pārdevēja. Nezinu kā viņu sauc, bet bija īsa auguma sieviete, gaišiem, īsiem matiem labākajos gados.Pirmām kārtām biju šokēta, ka uz precēm nav cenas un pircējam nav ne jausmas cik kas maksā.tad nu nolēmu, ka ja jau tāda te tā sistēma, tad vaicāšu pārdevējai. Kad sāku jautāt tad viņa nēsājās pa veikalu meklēdama cenu lapas un lamādama kkādas meitenes no blakus telpas.kad vēl kko jautājām tad viņa teica lai mēs viņu nemokot, jo redz viņa esot tikko atnākusi no atvaļinājuma.es biju vienkārši šokā un nesaprotu kā viņa vispār to darbu ir dabūjusi.kad vēl kko vaicājām tad viņa nelaipnā tonī atbild līdz beidzot mums apnika un aizgājām.Patiesību sakot mēs būtu daudzas lietas nopirkušas bet pārdevējas dēļ vienkārši gājām uz citu veikalu...

P princese 08.07.2009

ei uz veikalu prusu iela 14-4 stava aiz sienas ir durvis, lieliska apkalposana un cenas ari ir tiri pieejamas ;)... :))Paslaik majas lapa nav, bet drizuma bus!

B baiba 08.07.2009

Taada ir tipiska situaacija Latvijas veikalos un arii kafejniicaas, taa vietaa, lai cilveeku laipni apkalpotu un klientam buutu iemesls atgriesties, pash apkalpojoshais personaals aizbaida savus esoshos gan potenciaalos klientus!!!

A Annie 31.08.2009

Hmm, es esmu arī šai vietā iepirkusies vairākas reizes. Pēc apraksta gluži tā pati sieviete apkalpoja arī mani, bet es varu teikt tikai to, ka viņa ļoti labi izturējās, deva visu ko pameiģināt, visādus krēmus, utt. Ieteica, kas labāks utt.