www.sudzibas.lv STARBAG neplatjat dengi

STARBAG - neplatjat dengi

Neidite v etu firmu STARBAG rabotatj,dajut podpisivatj dogovor,no potom pod vsjakimi predlogami nedajut ego na ruki,obeshajut za rabotu 20 lat na ruki oplata kazdije 2 nedeļi.No stroiteļi otrabotav tam ničego nepolučajut.Etu firmu predlagajut čerez oficaļnuju biržu truda i internet SS.LV.Firma menjaet často svoi nazvanija,no shema taža.Seičas-0 2.03.2012 goda firma delaet Detskuju kliničeskuju boļnicu,s ponedeļnika uže menjaet nazvanija svojei firmi.Dļa informaciji: Iz glavnix - Valentin Ohrenenko,Konstantin,Ints.Prorab -Oleg.

V

P pigors 11.07.2013

Uzmanību!
STARBAG ir atgriezies U. Strumpuļa kunga personā, lai uzmestu cilvēkus un firmas pēc sen jau izstrādātas shēmas(divu mēnešu laikā 2.gb.firmas, un vismaz 10 cilvēku-temats pārdomām!).
Pie līguma parakstīšanas Jums iedos reizē parakstīt gan atlūgumu, gan fiktīvu papīrīti par it kā saņemto algu, droši parakstiet! Puisis ir bruņojies ar bargu šmurguļadvokātu, kas tusē šamajam pie pakaļas..., kā uts pie bomža, tāpat arī viņa roklaižas- grāmatvedīte Inesīte un Jolantiņa tādas pat viņam sūkātājas!
Ar ņirdzīgu smīniņu Uģītis Jums sasolīs zelta kalnus, bet tālāk par avansiņu netiksiet, un būsiet uz kārtējā lohu āķīša...!
Ne kantora adresi, ne pašu kundziņu Jūs neuzzināsiet un neredzēsiet, viņa vietā darbā iekērtošanu veic citi "uzāķētie" objektā, kāpēc, padomājiet paši!!!

Labvēlis.
P.S.
Mūkusalas 41, 5.stāvs,
29257641..., kas vienmēr klusēs.(Lielais Boss).