Star Wash automazgātuve/AI holding SIA - nesniedz samaksātu pakalpojumu

Automazgātuves darba laiks no plkst.8.00. Ticiet man, tur nekad neviena šajā laikā un līdz 9-10.00 nav !
Norunāju autosalona ķīmisko tīrīšanu konkrētā dienā uz konkrētu laiku - durvis slēgtas, uz telefonu neviens neatbild. Ne uz kontakttālruni, ne uz to, kurš jau laikus uzrādīts kā tālrunis sūdzībām. Nogaidīju vairāk kā stundu, kad darbinieks stipri pēc 9.00 atnāca, pieņēma mašīnu, uzreiz pateica, ka izžāvēt auto līdz vakaram nevarēs (pakalpojums tika apmaksāts iepriekš). Plkst.17.00 man piezvanīja un pajautāja, vai varu mašīnu paņemt pēc iespējas vēlāk vakarā. Ok. Nīku līdz plkst.19.00 (dzīvoju tālu ārpus Rīgas) un, kad aizbraucu autiņam pakaļ - kādu no rīta tur iedzinu, tādu saņēmu atpakaļ, nekas vispār nebija darīts. Uz jautājumu, kāpēc man bija jāgaida līdz "pēc iespējas ilgāk", atbildēt nevarēja. Tizli smaida, rausta plecus un atvainojās. Norunājām uz nākamās dienas plkst.8.00. Variet minēt, vai kāds, izņemot mani, atvilkās ? Uz tel.protams, neatbild.
Neiesaku šo kantori, jo pēc visa šī, jāteic, bail pat iedomāties, kāda kvalitāte varētu būt sniegtajam pakalpojumam, ja puiši tomēr saņemtos un to sniegtu....