LV RU

Staņislavs vai Stas Nazarovs - Krāpšana

Šis ``jurists`` uzņēmās par pieklājīgu summu pārstāvēt klientu tiesā. Nokārtoja pilnvaru pie notāra. Ilgi solīja zelta kalnus, ko visu viņš var izdarīt... Laika gaitā kļuva arvien nepieejamāks. Uz tiesas sēdi vispār neieradās un nebija sazvanāms. (2 nedēļas iepriekš vispār pārstāja kontaktēties gan telefoniski, gan e-pastā gan wacapā) . Viņam uzticētos dokumentus atgūt arī nav iespējams. Neuzticieties krāpniekam. Viņš vecos niķus nav atmetis.

R

Komentāri (5)

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 19.10.2018

1) Atsauciet pilnvaru!
2) Varu uzzināt kādus dokumentus atstāja pie sevis "kungs"? (var būt varēšu palīdzēt atgriezt)
saziņai: [slēpt]@inbox.lv

R ramleta 19.10.2018

Pie šī ``kunga `` palika visu tiesā iesniegto dokumentu un arī tiesā nepieņemto dokumentu kopija ( vienīgais eksemplārs pilnā apjomā)

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 20.10.2018

Jā, bijušām prokuroram iespējams ir problēmās ar atmiņu... vai ar brīvību! Tā gadās... Bet jurists viņš ir diezgan spēcīgs... Nezinu kā ar naudām, bet ar dokumentiem - atrisināsies!

R ramleta 21.10.2018

Ja 2 nedēļas pirms tiesas sēdes pārstāj ar klientu komunicēt vispār - tad, lai vai kāds jurists, bet klientam no tā nekāda labuma.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 21.10.2018

Piekritu! nepaziņošanai, nav attaisnojuma!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes