www.sudzibas.lv Stabu iela 100 Pārdod dzīvokļus bojātā ēkā

Stabu iela 100 - Pārdod dzīvokļus bojātā ēkā

Nesen apmeklēju stabu ielu 100, lai iegādātos dzīvokli. Ralfs gaubšteins man parādīja jauko ēku, bet noklusēja pāris detaļas, ko es uzzināju tikai aprunājoties ar kaimiņiem. Ēka sliecas uz blakus esošās mājas, jo ir būvēta uz nestabiliem pamatiem, kas nozīmē, ka tuvāko gadu laikā, tā var būt pavisam slīpa, jo grimst dziļāk zemē, un dzīvokļos var parādīties plaisas un citi bojājumi. Kā kaimiņš teica, viņa ēkā jau ir redzami bojājumi un ir noprotams, ka ēka nemaz nav pilnībā pabeigta, kaut gan dzīvokļi jau ir nodoti pirkšanai. Priecājos, ka neiegādājos dzīvokli.

I Ilana Putnina 25.08.2021

Man bija līdzīga situācija. Es ierados apskatīt dzīvokli šajā adresē, lai to vēlāk iegādātos. Ierodoties tur, es runāju ar Ralfu, kurš arī pastāstīja man daudz noderīgas informācijas. Dzīvokļi izskatījās labi, un es pat domāju par pirkšanu. Bet pēc atgriešanās mājās es nolēmu vairāk apskatīt šo māju un atradu daudz sliktu atsauksmju un komentāru. Izrādījās, ka šī māja ir nestabila un bīstama dzīvošanai. Tas tika uzcelts nepareizi, un tāpēc tas bojā kaimiņu mājas. Pēc kukuļu samaksāšanas viņš tika nodots izskaidrošanai.
Es nolēmu nepirkt dzīvokli šajā mājā un atradu mājokli daudz labāk tajā pašā ielā un par labāku cenu (šajā adresē cenas ir ļoti augstas).