www.sudzibas.lv ST MAGNET Slikts serviss

ST MAGNET - Slikts serviss

Internetā atradām sludinājumu ar meklēto veļasmašīnu. Sazvanījām un aizbraucām apskatīties, viss ļoti jauki. Patīkama attieksme gan pa telefonu, gan arī uz vietas. Veļasmašīnu nopirkām un atvedām mājās, iesākumā viss likās ļoti jauki, pa dienu pieslēdzās un mazgājām drēbes un nekādu problēmu nebija. Nākamajā rītā pieceļoties secināju ka zem veļasmašīnas ir izveidojusies peļķē. Vīrs arī šo to saprot no tehnikas un uzreiz noņēma veļasmašīnai augšu un saprata kas par vainu - slikts ieplūstošā ūdens vārsts. Veļasmašīnai atslēdzām ūdens padevi un pēc 2 dienām (ātrāk nesanāca, jo bija citas lietas jādara) zvanījām uz norādīto numuru un pastāstījām kas par lietu. Veļasmašīnu pērkot tika teikts, ka tai ir pusgada garantija. Telefona sarunas laikā tikām vainoti paši, ka mums nav bijis speciāls filtrs ūdenim un ka garantija to nesedz. Tas vārsts uz veļasmašīnas fona jau nemaksā tik daudz, un nomainīt arī paši tiksim galā. Bet sūdzība ir par attieksmi un principu - garantija ir, bet nesedz ja kaut kas ir pārdots slikts un līdz galam nepārbaudīts!

Īsumā-kad preci pārdod tad viss ir jauki un lieliski. Iedod 6 mēnešu garantiju vēl. Bet kad pēc 4 dienām zvanam un Sakam ka veļasmašīna tek, tad tiekam vainoti paši. Garantijas serviss neslēdzot to ka viņa ir pārdota ar sliktu ieplūstošā ūdens vārstu. Kopumā - neiesaku!