www.sudzibas.lv SS.LV sludinajumu serveris Negodīga attieksme, krāpšana

SS.LV sludinajumu serveris - Negodīga attieksme, krāpšana

Ievietojot auto tirdzniecības sludinājumu - automātiski nemanot pievienojas opcija nerādīt nobraukumu (+50 euro centi 0, 10 sludinājumi 5 eur) cilvēki zvana prasa kamdēl nav nobraukums - ha ha pārdevējs razvadila - a nekā portāls automātiski pievieno opciju, lai tik iekasētu naudu

uzraksti šim jautājumu - ko darīt kamdēl automātiski uzliekās šāda opcija? Atbildes vietā nobolķē tev piekļuvi kontam, visa nauda kas palikus arī paliek neizmantota.

Pierādīt nevari neko, jo tev nav piekļuve kontam - it kā ŗegistrācija ir tikai noboķeta piekluve, un pa jaunu piereģistrēties nevari jo esi jau:)

arī jaunā konta papildināšana - nepamani - ej pakaries 100 eur — 500 eur vai 10.000 eur
tas ka rakstīt atgriežam neizmantoto naudu - neko neatgriež jo tu neko nevari izmantot

tāda lūk atieksme pret klientiem, gadiem regulāri iemaksā ikmēnesi lidz 1000 eur par reklāmas izmantošanu, a portāls pat neuskata par vajadzīgu ko paskaidrot vai ko labot, vai tikai pat atbildēt.

Ieteikums nekad daudz neskaitiet naudas - tikai pa minimumam, jo pat atskaites izdrukāt nevarēsiet.

J