LV RU
www.sudzibas.lv SS.LV portāla super nekaunīga atieksme pret sludinājuma licēju Sludinājuma nepamatota dzēšana, naudas izkrāpšana , klienta lūguma ignorēšana un tmll.

SS.LV portāla super nekaunīga atieksme pret sludinājuma licēju - Sludinājuma nepamatota dzēšana, naudas izkrāpšana , klienta lūguma ignorēšana un tmll.

SS.LV izgudrojis tikai sev vien saprotamus portāla lietošanas noteikumus. Manis ievietotie sludinājumi neskaitāmas reizes tika izdzēsti tūlīt uzreiz pēc sludinājuma ievietošanas. Manu maksu par tiem neatgriežot , bet nekaunīgi to paturot sev. Paskaidrojumi e-pastā par to nekonkrēti un vispārīgi . Iemesls it kā manis ievietota neatbilstoša cena. Sludinājumi bija tikai par lietotu traktoru dažādu rezerves daļu pārdošanu . Tās bija vairākas un cenu biju ielicis vienu , vidējo. Sludinājumi visi tika izdzēsti. Tad ieliku jaunus sludinājumus kur katram dzelzim bija klāt sava atiecīga cena. Arī tad sludinājumi tika izdzēsti. Manis rakstīto SS.lv par to ka traktors ir tāds pats transporta līdzeklis ar četriem riteņiem un motoru kā vieglais auto , kuriem lietotu rezerves daļu pārdošana ir iekārtota pavisam savādāk. un ka traktoriem vajadzēt līdzīgi, tas viss tiek ignorēts . Arī manis minētais ., ka pats portāls ir pilns ar neizdarībām , virkni nepilnībām , pareizrakstības kļūdām un tmll. ari tas vis no portāla puses tiek pilnīgi ignorēts , Neviens pat neuzskat par vajadzību ko atbildēt. Kontakttelefoni neeksistē. Ko uzrakstīt un nosūtīt SS.LV ir problemātiski. Cenas par SS.LV pakalpojumiem nemitīgi aug , pakalpojuma kvalitāte zem katras kritikas. Pilnīga un absolūta necieņa pret savu klientu kurš viņiem maksā naudu !

Pievienoju e-pastā atsūtīto SS.lv par sludinājuma dzēšanu.

Informējam, ka iesniegtajā sludinājumā ir pārkāpti sludinājumu servisa lietošanas noteikumi un sludinājums ir izdzēsts.
Pēc pārkāpumu koriģēšanas sludinājumu var publicēt, bet ne agrāk 17.06.2017 11:23

https://www.ss.lv/lv/dr/193560/1b0dcd6d9587f8b3cf1997fb36fd0c47.html

Lūdzam uzmanīgāk izturēties pret SS.LV lietošanas noteikumiem, tostarp sadaļas un rubrikas atbilstībai.

Sludinājumi netiek pieņemti ( tiek izdzēsti ), ja:

- 5.7 Sludinājumā norādīta cena neatbilst patiesībai vai nav minētas papildu izmaksas. Cenai jābūt galīgai bez jebkuriem papildu nosacījumiem.
Pārkāpumu piemēri:
- tiek pārdots telefons Apple 5s, cena pēc vienošanas, atbilstošā laukā norādīta cena 10€.
- norādīta ceļojuma cena neietver lidojuma izmaksas.
- norādītā cenā nav iekļauts PVN (attiecas uz juridiskām personām)
- cena īrējot dzīvokli vai auto uz 1 dienu norādīta 30€, bet minimālais iespējamais nomas termiņš sakas no 2 dienām.

Komentāri (1)

hartijs 17.06.2017

Man no sākuma likās ka tie ir nieki. Bet satapos gandrīz ar to pašu.
Aizrakstīju, ka katrs vārds ir pareizs, ar visiem pierādījumiem, likās mierā.
Vai nu pārāk cītīgs darbinieks. kas neiedziļinās būtībā un pilda katru likuma burtu, vai arī tāds ,kas tiešām neko nesaprot, ko pats dara.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay