www.sudzibas.lv SS.COM Vācam kolektīvo iesniegumu pret SS.LV krāpnieciskajām darbībām!

www.ss.lv - Vācam kolektīvo iesniegumu pret SS.LV krāpnieciskajām darbībām!

Lūgums atsaukties cilvēkus, kuri saskārušies ar naudas izkrāpšanu no SS.LV portāla puses, jeb visus kuriem ir pretenzijas pret šo sludinājumu serveri. rakstiet uz [slēpt]@inbox.lv

Standarta situācija ir sekojoša, no portāla nepamatoti tiek dzēsti sludinājumi no administrācijas puses vai vienkārši kādā mistiskā veidā tie pazūd(kaut gan noteikumi nekādi nav pārkāpti). Nauda netiek atgriezta. Konti tiek bloķēti. Administrācija uz vēstulēm neatbild, sazvanīt vai kā savādāk ar viņiem sazināties nav iespējams. Ļoti nekorekta un pretlikumīga rīcība no portāla puses.

E

retas_sudzibas 05.02.2014

Tieši šī iemesla dēļ, es ss.lv vēršos tikai pirkšanas, nevis pārdošanas gadījumā!

Inženieris 05.02.2014

Tas jau gadiem tur notiek, pagaidām visi centieni ar šo cīnīties ir bez rezultātiem!
Sludinājumi pazūd tāpēc, ka citiem radi konkurenci!
Tas kas maksā, pasūta mūziku!

G goodcar 12.02.2014

ss.lv ir reti sūdīgs portāls. Arī mani nereti ir apkrāpuši. Bet tas ir populārākais sludinājumu serveris LV.

Dannii Disaster 18.02.2014

Daudzi jau ir meginajusi tiesaties, gajusi uz policiju, utt. Nekadus rezultatus tas nav devis.

Vini tiesam nepamatoti dzes sludinajumus. Tas notiek loti biezi. Galvenais ir tas, ka viniem ir kaut kadi principi, pec kuriem vini izvelas kurus sludinajums dzest un kurus nedzest.

Piemeram, vienreiz man bija ielikta bilde-kolaza. Uzreiz izdzesa. Neesot atlauts. Pat tai pasa sadala - pirmaja lapa - bija vismaz 5 citi sludinajumi ar tadam pasam bildem, un tos, nez kapec, nedzesa.

Vienreiz izdzesa tris sludinajumus pec kartas. Es uzrakstiju sudzibu administratoram. Nakamaja diena sanemu atbildi, ka cena neatbilstot patiesibai. Joprojam nesaprotu ka vini nonaca lidz tadam secinajumam, jo pardosana bija masina, kura maksaja 8, 000Ls. Kas tur var neatbilst patiesibai???

Tadu, un lidzigu gadijumu, ir bijis loti daudz.

Vienigais varinats:

Ja kads hakeris nobloketu to portalu un tas nebutu pieejams kadas 2-4 nedelas, cilveki saktu lietot citu portalu.

Bet policija jau neko nedaris. Tie ss.lv ir izkrapusi pietiekami daudz naudas, lai viniem nevajadzetu uztraukties par policiju.

N nezavisimij 13.04.2016

Ludzu pievienoties pie mums! Vot toze koe kto sobiraet podpisi na reklammu SS v Ekonomicheskuju policiju. Tak cto prisoedinjaetes. Nado delat rasspechatki platezej v kabinete objazatelno.

tak cto esli ewe dlja vas eto aktualno togda piwite devuwke, j dumaju eta devuwka ona ne podpisalas. Kstati kakaj to devuwka uze sobiraet podpisi v Ekonom Policiju, tak cto vam nado s nej svjazatsj. Vot takoj address: [slēpt]@inbox.lv Dumaju ot slova vernite dengi. On v janvare 2016 delala publikaciju. Мой email: [slēpt]@gmail.com

B bonis89 22.02.2014

Esmu tur licis dažus sludinājumus un man viss bija ok! Arī maniem draugiem nekas tāds nekad nav bijis.. Jocīgi :)

L laba 09.04.2014

Man arī nekad nebija problēmas ar ss.lv. Varbūt iemācieties pareizi izvietot savu sludinājumu??? :D

S Svetlana55555 13.12.2014

та же беда, подала объявление оплатила, нашли нарушения, хотя если посмотреть внимательно там много разных нарушений, но удаляются видимо избранные
теперь требую назад деньги, навряд ли вернуть но все же!

C CilveksVirietis 09.01.2015

Es trīs reizes mēģināju ielikt sludinājumu. Visas trīs reizes nosūtīju no telefona sms, bet atpakaļ neatnāca nekāds sms, ka es būtu kaut ko apmaksājis vai ielicis. Labi, padomāju, ka varbūt telefons vienkārši nesūta vairs sms, vai mobilajam operatoram kaut kas nav kārtība. Bet kad gāju apmaksāt telefona rēķinus, nobrīnīos, kapēc man summa lielāka, nekā parasti. Paprasīju izdrukāt sarakstu kam un kad esmu ko sūtijis. Izrādās, ka īsziņas ir aizgājuša, naudu ss ir paņēmis, bet sludinājumu nevienu neielika, pat atpakaļ sms nebija atnakuši, ka kaut kas ir samaksāts !!! Krāpnieku kantoris !!!

K Kita 10.01.2015

Man gan pret ss.lv nekādu iebildumu nav. Labākais un apmeklētākais sludinājumu portāls. Ievietoju diezgan daudz sludinājumu un jau vairākus gadus. Ar maksas sludinājumiem ar problēmu nav bijis. Tiesa, es gan arī viņu noteikumus nepārkāpju (piem., neievietoju kolāžas un ko tur vēl...)

D danu 05.04.2016

Nepamtaoti izdzēsti vairāk nekā 120 maksas sludinājumi, nauda netika atgriezta, nekādi paskaidrojumi, tikai rakstīti emaili - nekādas atbildes no administrācijas. Super serviss, naudu savāc , bet sludinajumus izdzēš un bloķē kontu bez paskaidrojumiem !

N nezavisimij 13.04.2016

B Batonik 01.07.2016

Я присоединяюсь, куда обращаться?

I Ivonna Rahmatuļina 10.04.2016

Man tas pats....Tikai 4 sludinājumus izdzēsa: vakarā ieliku - 6 no rīta jau nebij... Murgs

D danu 10.04.2016

vajadzetu mums kolektīvi girezties visiem ar sūdzību , domāju, ka pirmkārt http://www.ptac.gov.lv/

B Batonik 01.07.2016

Ka mes to varam izdarīt?

K kubiks 13.04.2016

SS.lv krāpnieki dzēš sludinājums un naudu neatgriež. + Attieksme un problēmu risināšana 0 no viņu puses

K kubiks 13.04.2016

ss.lv krāpnieki - dzēš ārā reālus sludinājumus un bloķē kontu, kā arī neatgriež naudu + attieksme un vēlme risināt problēmas no viņu puses ir nekāda.

K Krrrr 20.06.2016

Vai patiešām neviens jurists nevar iesniegt prasību tiesā pret ss.lv ?

Labdien.
Mani arī pekrāpa ss.lv. Izdzēsa manus 18 maksas sludinājumus un neatdeva naudu! Pēc tam es sāku runāties ar viņiem un viņi izdzesa manu profilu, kur bija nauda kontā, bet naudu neatgrieza!
Ko darīsim, kādas idejas?

V Virsraksts 29.11.2016

На сайте SS.LV активно публикуется Vaira Poplavska (под чужими фотографиями) с несуществующими названиями организаций.
На сайте "Lursoft" Vaira Poplavska зарегистрирована как "V.P. CITY" регистрационный номер 40002162468, налог платит как микропредприятие 9%.
Стоимость одного объявления размещаемого на портале SS.LV более 4 евро.
Количество поданных объявлений в сутки от пользователя Vaira Poplavska превышает 50 объявлений.
Итого: 50x4=200 евро в сутки.

Вот вам вопрос, если человек может потратить 200 евро в сутки на объявления на портале SS.LV, значит его доходы должны соответсвовать уплаченным налогам ?
И это только объявления ! (без учета расходов на содержание авто Mercedes ML и т.д.)

Возникает подозрение, что портал SS.LV покрывает данного пользователя, позволяя платить меньше, чем другие пользователи за каждое опубликованное объявление, что нарушает права других пользователей в связи с законом о конкуренции.

В администрации портала SS.LV утверждают, что плата за подачу объявлений для всех пользователей одинакова, все налоги уплачены и обмана со стороны портала нет. (очень сомнительно)

к Кузьма 30.11.2016

Чем же эта мадам вам так насолила?

L Liene2000 09.01.2017

Manā gadījumā kāds ielicis manus personas datus, t.i., pašnodarbinātā apliecību, kurā ir visi personas dati, arī adrese. Likumā tas skaitās kā likumpārkāpums. Rakstu šiem, atbild, ka sludinājums arhīvā un nav pieejams. Bet google.lv uzrāda to visu. Šie vairs neatbild.

P Pretenzija Pretenzija 31.01.2017

Man šķiet, ka viņi veidos citu līdzīgu portālu, tas nekas, ka ss.lv vēl eksistē. Brālis ielika sludinājumu, viņam atnāca īsziņa, ka komersa.lv var likt bezmakas sludinājumus. Tā kā izpētiet.

M Matiss Keipans 15.04.2017

Neizmantojiet šito saitu. Ignorējiet to. Rakstiet par winiem ptac, vidam, ja wajadzēs ies lidz evropas tiesām. Su. Kas.
Man nozaga ari pāris evro, bet es principiāli iešu lidz galam. Kolektivi jasudz tiesā.