www.sudzibas.lv SS.COM Tikaj viens sludinajums viena rejzi nedela.

www.ss.lv - Tikaj viens sludinajums viena rejzi nedela.

Reala zmotu veblapa. Gribeju ielikt sludinajumu ss.lv laj pardotu auto filtrus. Neparejzi uzrakstiju numuru jo man dazas pogas portativaja no viena uzspiediena izsit tris vaj vajrak viena un ta pasa numura. Gribeju labot tadas funkcijas tur nav tad izdzesu un ieliku pa jaunu, kad jau vajadzeju publicet man iznac tads pazinojums:

Norādītajā sadaļā atkārtota bezmaksas sludinājuma iesniegšana iespējama
tikai pēc 1 nedēļas no iepriekšēja sludinājuma publikācijas.

Jūs varat iesniegt tikai maksas sludinājumu.

Labi ja? Kas tur par zmotiem strada ka pat lidz vienam sludinajumam nedela ierobezoja? Mazak par vienu vienkarsi jau lajkam nav iespejas iztajsit. Bet nekas gribeju jau darit maksas sludinajumu, tur ir tris varianti ka samaksat ar ss.lv kontu ar sms un ar bankas karti. Gribeju no sakuma pameginat to visletako par 0.45 tik un ta jau juties ka izmet naudu uz gajsu kad maksa par kaut ko stulbu ka veblapas apmaksasana. Neizdevas vajag registerties un vel parskajtit naudu no bankas kontu, labi tad meginaju no sms cena uzrejz divas rejzes augstaka 0.97 karoch dod viniem latu par kaut kadu stulbu sludinajumu. Bejgu bejgas vienkarsi ieliku savu sludinajumu zip.lv reklama.lv un olx.lv visi tris labak par ss.lv Nav brinums kad mekle google.lv "Bezmaksas sludinajumi" ss.lv tur pat nav rezultatos bet tas tacu ir ss.lv vini lajkam doma ka ir ipasie.

Dannii Disaster 18.02.2013

Tas ir pats suudiigaakais un bezkauniigaakais portaals. Palasi suudziibas un redzeesi, ka vinji jau pus Latvijas apchakareejushi. Cerams, ka driiz cilveeki saaks bojkoteet tos pokemonus un lietos citus portaalus (zip.lv, reklama.lv, dada.lv). Es buushu ljoti apmierinaata, kad redzeeshu, ka ss.lv ir tukshs. Ceru, ka tas notiks tuvaakajaa laikaa.

S sisisisi 27.02.2014

Jauns sludinājumu portāls.

Sakarā ar to, ka ss.lv ir sākuši pieprasīt mums visiem:
* reģistrēties,
** maksāt reģistrācijas maksu,
*** maksāt par sludinājuma ievietošanu,
**** maksāt par vairāku bilžu pievienošanu vienam sludinājumam,
***** apgrūtina iespēju sazināties ar sludinājuma autoru caur e-pastu,
****** bez brīdinājuma un iemesla izdzēš par maksu ievietoto sludinājumu, naudu neatgriežot.

Līdz ar augstāk minētajiem iemesliem mēs, vs.lv, esam nolēmuši izveidot sludinājuma portālu, kurš ir:
* bezmaksas,
** kurā nav ierobežots sludinājumu daudzums, variet kaut 200 sludinājumus dienā ievietot,
*** kurā nav jāreģistrējās, lai ievietotu sludinājumu,
**** kurā var bezmaksas sludinājumam pievienot 15 bildes,
***** kurā var pārdot bez maksas un bez ierobežojumiem,
****** kurā netiek dzēsti Jūsu sludinājumi pirmstermiņā un bez nopietna iemesla,
******* kurā vienmēr būs gaidīti Jūsu sludinājumi.

Ja Jums šī ziņa ir saistoša, tad veidosim šo sludinājuma projektu kopīgiem spēkiem.
Un uzspiedīsim "LIKE" - "SHARE" un, protams, apziņosim draugus/radus/paziņas - visus, kuri lieto datoru un vēlas pirkt, pārdot vai mainīt.

Būsim priecīgi par Jūsu ievietotajiem sludinājumiem un atbalstu mēdijos.
Tikai pateicoties Jums, šis portāls varēs augt un būt pieejams visiem un vienmēr.

mans domas 11.02.2015

ss.lv - odna iz samih normalnih kontor v LV, tak cto ne gonite gusej

I Illuminate Reincarnate 29.09.2016

Vai jums ir nepieciešams tieši, ātri un viegli piegādi kredītu no bankas vai privātpersona. Mēs dodam kredītu 3% procentu likmi. Lūdzu, pastāstiet mums, ja jums ir nepieciešams kredīts. Sazinieties ar mums, izmantojot mūsu e-pastu: [slēpt]@gmail.com

K Karlis Melnbardis 27.12.2016

ko tur ko čakarēties... atver savu interneta veikalu un maksā tikai par reāli pārdoto. www.elcot.lv

P Pretenzija Pretenzija 31.01.2017

O, jā šitie un tamlīdzīgie āži ir apcēluši mājas lapu www.atdot.lv

Kretīnu bars. Laikam ka kādi naivi cilvēki ir uzķērušies uz šiem balagāniem:

Illuminate Reincarnate 29.09.2016