www.sudzibas.lv SS.COM ss.lv pieprasa maksāt lai izņemtu sludinājumu pat tad ja tajā bez manas ziņas izmantots, mans tālruņa numurs.

www.ss.lv - ss.lv pieprasa maksāt lai izņemtu sludinājumu pat tad ja tajā bez manas ziņas izmantots, mans tālruņa numurs.

Svieki, tātad nesen saskāros ar sekojošu problēmu, kādā ss.lv sludinājumā tika norādīts mans tālruņa numurs, kā rezultātā viens pēc otra sāk ienāk cilvēki kas šajā sludinājumā norādīto preci vēlas iegādāties. Tālāk spiežu pogu ziņot par pārkāpumu- kāds sludinājumā izmantojis manu tālruņa numuru. Protmas sludinājumu iepējams izdzēst nosūtot īsziņu ar attēlā norādīto kodu. Itkā viss apmierina sludinājumu varēšu izdzēst, līdz bŗīdim kad atkālājas ka tas ir paaugstinātas maksas pakalpojums. Tātad man ir jāmaksa par to ka kāds ir norādijis mana tālrņa numuru? un vai pašam ss.lv nebūtu jārisina šādas problēmas neprasot par to samaksu?
Un te rodas jaums cik tas ir likumīgi un ētiski pareizi?

Z

Z zirgs942 27.12.2013

2. teikumā auto corect programma ir ievisusi kļūdu vārda: zvanīt vietā ieliekot vārdu: ienāk

S smīkņa 27.12.2013

Pie ss.lv ar šādu lūgumu esi vērsies?