www.sudzibas.lv SS.COM sludinājumi

www.ss.lv - sludinājumi

Sastapos ar šādu brīnumu ! ievieto bezmaksas sludinājumu sadaļā skaļruņi tad gribēju ievietot pavisam citu sludinājumu sadaļā Subvuferi un ko domājat ? Nevar ! Tikai par maksu jo uzskata ka tas ir viens un tas pats sludinājums ????? Tad jau sanāk ja ievietoju auto, riepas vairs nevaru ievietot ?
KRĀPNĪKI !!! Šo serveri par šādu rīcību ir jāsoda vai jāliek liegums !!!

R

H HugoDjego 21.03.2010

Subu varēli likt pie auto, ja nē-tad laikam jamaksā.

ž žubīte 22.03.2010

Tapēc ka ir taču teikt - bez maksas TIKKAI viens sludinājums... Nju ja tev nedalec... tad ko??? LOL

I ivars 22.03.2010

tur tiešām bez maksas var ielikt tikai vienu!!!:)))))
to jau visi zin!!!:)))

A andrejs 22.03.2010

Raimo mums tāds pastulbs, lasīt arī nemāk:D
Protams ka tikai vienu sludinājumu!

G GE 24.03.2010

lielais fui un kauns ss.lv jo es ar cik neesmu iegraabies saadi ka ievietoju sludinājumu un pamanu piemeeram ka esmu ielicis kljūdainu savu telefona numuru, izdzeesu aaraa un liekot pa jaunu paraada ka jaamaksaa vai nu gaidi nedeelju kad vareesi par jaunu ielikt nu riktiiga mauciiba, varbuut man bija steidzami vajadziiga naudinja kaa bezdarbniekam.

A Arturs 07.12.2010

Visspar stulbi vini izdarija ka var tikaj vienu bezmaksas sludinjumu ieliekt, velak tev jagajda 2 nedeljas laj atkal taja nodolja ielikt jaunu sludinajumu. Galvenajs ir ta ka dazhiem cilvekiem ir daudz ko vini var pardot bet citi nezin kur to nopirkt.

Starp citu vaj kadam maja nav Olimp 005 vaj Elektronika 003 vaj lidziga viniem modeli kur var ielikt 10.5 collas lentes, aptuveni 60 latu apjoma? Man vinju vizualajs stavoklis netrauce. Ja kadam ir tad es SS.LV gandriz katru dienu apmekleju.

T ToDerusAntoine 27.06.2011

Drīz laikam pats izputēsi, visiem mantas dalīdams, sākumā bija zaļie, tagad vien sīknauda palikusi!

E Es 19.12.2011

Ir daudz citas bezmaksas alternatīvas, piemēram - www.pardots.lv