www.sudzibas.lv SS.COM Noteikumi kuri nav noteikumi bet savārstīts nesakarīgs murgs

www.ss.lv - Noteikumi kuri nav noteikumi bet savārstīts nesakarīgs murgs

Uzmanību !Jūsu sludinājums nevar būt iesniegts kādu no sekojošiem iemeslu dēļ: Pārbaudiet sludinājuma tekstu - sludinājuma tekstā nedrīkst būt e-pasta adreses, telefona numuri, www lapu saites vai arī tas satur citus aizliegtus vārdus, simbolus. Jūs iepriekš esat rupji pārkāpis sludinājumu servisa SS.LV lietošanas noteikumus. Jūsu IP adrese, telefona numurs vai e-mail ir iekļauts melnajā sarakstā. Jūs iepriekš esat veicis nekorektas darbības pret citiem SS.LV lietotājiem. Pārrunas ar administrāciju šajā gadījumā neko nemainīs,jo iepriekš ir rupji pārkāpti sludinājumu servisa SS.LV lietošanas noteikumi.Lai turpmāk varētu iesniegtu sludinājumus, jāgaida sludinājumu iesniegšanas aizlieguma termiņa beigas.

Komentāri (8)

ss.lv ar steigu jalikvidee. kur fuck ir visi tie kas gribeja vesrties EP.??????????

Latviešu tautas 19.01.2015

Я ж говорил уже о поганом менталитете...

Ausainītis 19.01.2015

Vladlat делаешь успехи,
сам признался, что твой менталитет поганый! И что дальше?

I ievucis! 20.01.2015

Jā šis ir murgs un viņi pat nespēj pamatot kāpēc tā ir, kāpēc sludinājums ticis apturēts??

J jaunnais 20.01.2015

interesanti

I Ivonna Rahmatuļina 30.03.2016

Murgs! Cik ilgi ir tas "aizlieguma termiņš" .... Ne kā nepaskaidrojot nobloķē... administrācija jautājumus ignorē.... kaukāds sviests. Kur ir informācija par to cik ilgi būs jagaida kamēr tevi izdzēsīs no "melnā saraksata" un par ko tevi tur vispār iemeta ja neviens no minētiem pārkāpūmiem nav bijis...

V Vitaliy 11.01.2020

Man tas pats.3 sim kartes, e-mailus nomainīju un nekā. Maksāju no cita bankas konta un nekā! Ip adresi pat mainīju un vienalga nevaru ievietot. Administrators ignorē. Šos ss monopolistus ir jālikvidē vai jāatrod alternatīva.

D danu 12.04.2016

Viņi dara ko grib, bez paskaidrojuma izdzēsa ap 100 maksas sludinajumus un naudu neatgrieza, uz emailiem neatbild - kam vel tā ir bijis?
Vajag kaut ko darīt lietas labā, lai tas tā neturpinas!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes