www.sudzibas.lv SS.COM nepaskaidrosana

www.ss.lv - nepaskaidrosana

sasodits. es meginaju ievietost sludinajumu, tacu paradas teksts, ka esmu ievietots melnaja saraksta. izgaju cauri visiem lietosanas noteikumiem un neviena punkta neatradu parkapumu. meginaju sazinaties ar vadibu, lai paskaidro. tacu vini nepiekopj praksi sazinaties ar sabiedribu.
tikai atmet atpakal automatisku vestuli, ka neesot jegas apstridet spriedumu.

V

S song 15.08.2012

Piekritu, tas kaa ss.lv sadarbojas ar klientiem un passkaidro lietas ir vnk nepienjemami.

G Gvenda 29.10.2012

Pilnīgi piekrītu, man ir tāda pati situācija... kretīni, jāpāriet atpakaļ uz reklama.lv, savādāk, ss.lv baigi populārais ir palicis, tāpēc arī vienkārši kaunu ir pazaudējuši, agrāk visi lietoja reklama.lv, bet pēc ss.lv parādīšanās visi pārgāja uz šo portālu, līdz ko šie sāka iekasēt naudu, cilvēki maksā un tagad vienkārši notiek naudas izpiešana no tautas, jo vēlas, lai cilvēki ievieto tikai maksas sludinājumus, bloķējot un ievietojot savos melnajos sarakstos !!!

M Medus 17.05.2013

sveicināti visi, kas cietuši no ss.lv, lūgums visiem apvienoties pievienojoties mums, mēs esam jau vairāki cilvēki, vēlamies kolektīvi izskatīt šo krāpniecisko darbību tiesas instancēs un beidzot pielikt viņu darbībām galu
droši rakstiet uz sūdzības.lv mūsu profilu