www.sudzibas.lv SS.COM naudas izkrapšana

www.ss.lv - naudas izkrapšana

Ievietojot sludinājumus, tie tiek nepamatoti izdzesti, jo it kā neatbilst noteikumiem, nauda protams atgriezta netiek. Sazināties ar firmu var tikai caur telefonu 67333317, kur atbild krievvalodiga sieviete, lai rakstot tikai operatoram. Par operatoru ir sajūta, ka beidzis labi ja 2klasi un latviešu valodā mēģina atrast pareizos burtus, līmenis viszemākais.Jāatdzist portals www.ss.lv ir populārs, bet gribētos lai attieksme būtu laipna un izskaidrojoša. Diemžēl firmas vadība ir nesasniedzama, kas arī liecina par krapniecibu un negodīgumu.

I

M muxis 17.06.2009

tieši ar šo pašu saskāros.

A Arturas 06.01.2010

O, izskatās, ka neesmu vientuļš ... Man tikko izdzēsa sludinājumus par padsmit latiem un naudu neatdeva, lai gan pēc brīdinājuma es pats uzreiz pateicu, ka esmu ielicis vairākus sludinājumus, un lūdzu padomu, kā varu tos labot. Tagad saprotu, kāpēc viņi neatbild - tas radījums, kurš pārvalda e-pasta adresi "saikne ar redaktoru" vienkārši nemāk rakstīt (vai lasīt :).
Piekrītu - ss.lv ir KRĀPNIEKI. Iespējams, īpašnieks ir celtnieks, jo Latvijā beidzamos pāris gadus bija populāri šādi izkrāpt naudu - sastādot neizpildāmus noteikumus un līgumus, un ķerot uz muļķi.

E Ella 14.12.2010

ss.lv - IZKRĀPJ NAUDU !!!
liku 2 sludinājumus, par abiem kopā samaksāju 6 Ls, neviens sludinājums tā arī neparādījās saitā. Redaktors neatbild.
Viņiem viss vienalga, ka tik naudu iekasēt.
arī zvanīju uz norādīto numuru, bet pateica tikai, ka info nodošot redaktoram.

T ToDerusAntoine 27.06.2011

Ja gribi kādu apmierināt un pats tapt apmierināts, ej uz publisko namu, šeit tev nav ko darīt.