www.sudzibas.lv SS.COM Laiks boikotēt!

www.ss.lv - Laiks boikotēt!

Es nesaprotu kaapeec cilveeki joprojaam lieto to suudiigo portaalu! Pilns internets ar suudziibaam, bet portaals joprojaam populaars.

Man ljoti gribas, lai beigtos ss.lv monopolija un cilveeki saaktu tos kraapniekus boikoteet! Es ceru, ka tas notiks tuvaakajaa laikaa. Vinji ir piekraapushi simtiem cilveeku un pleesh naudu pilniigi ne par ko.

Es nesaprotu kaapeec cilveeki ir tik pasiivi... Tas ss.lv diktee savus (pilniigi smiekliigus) noteikumus, apkraapj lietotaajus un pieprasa nereaalas summas par reklaamas publiceeshanu, bet cilveeki tik turpina pakljauties.

Saaciet tachu lietot DADA.LV, ZIP.LV un REKLAMA.LV, lai tiem idiotiem no ss.lv beidzot pielektu, ka tas, ko vinji dara, nav pienjemams. Pavisam bezkauniigi palikushi!

M Martux7 12.02.2013

Nācies ciest no nepamatotas sludinājumu izdzēšanas, nauda netika atgriezta. Sludinājumu dēļu jau ir daudz - galvenais, lai reklāma strādā.

Dannii Disaster 12.02.2013

Deelju jau daudz, bet tur ir ljoti maz sludinaajumu; visi skataas ss.lv. Kaadreiz reklama.lv bija populaaraakais portaals, bet tagad...

Inženieris 17.02.2013

Kamēr visi uzskatīs ss.lv par populāro un turpinās tos barot ar naudu par it kā "reklāmu", pilnīgi nekas nemainīsiem, jāmeklē alternatīva.

I IvarsLencuks 18.02.2013

Pie joda to ss.lv labak lietojiet zip.lv reklama.lv olx.lv un dada.lv visi cetri labaks par to stulbu ss.lv