www.ss.lv - krapsana

Es protams visu saprotu,ka katrs pelna,ka mak,bet manuprat ss.lv jau ir tik izlepusi.
Kad vienreiz kaut ko mes darisim lietas laba,jau neskaitama reizes ,es ka darba devejs lieku darba sludinajumus,bet ss.lv tos dzes ara.Vai teksta-Uzņēmums meklē sirsnīgas istabenes...utt ir saskatāmi parkāpumi....varbut vnk laisk rakstīt uz attiecīgo kantori,lai pievērš viņiem uzmanību!!!

D

D dzimmiya 25.07.2012

Tāpēc, ka Jūs savā sludinājumā pieprasat, lai sūta foto, kas nav atļauts, jo tā ir sava veida diskriminācija.
Es, dzēstu VISUS Jūsu sludinājumus, ja ņem vērā, ka rakstat, ka vajadzīgas istabenes, un nav saistīts ar intīmpakalpojumiem, bet tajā pašā laikā nepieprasat CV, bet TIKAI foto. Turklāt, visi pārējie sludinājumi arī saistīti tikai ar tādām lietām- ārzemju viesu pavadīšanu, "modeles" utt.
Citiem, kā mana viedokļa apstirpinājums:
http://www.cv.lv/halturas/32529/majkalpotajs-e?index=2, 2

B Bitterq 03.09.2012

Nav arī skaidrs kāpēc viss palicis par maksu. Pietam apmaksa ir gaužām neērta.

L Latvietee 19.10.2012

apmaksa ir neērta, nedemokrātiska, šobrīd pat prasa 3 ls un kad samaksā 3 ls, tad vienalga sludinājums netiek ievietots, un no ļoti daudziem cilvēkiem to var dzirdēt, ka šis kantoris ir krāpnieki, blēži un negodīgi cilvēki

M Maris333 18.12.2012

Es jau sāku sūdzības iesniegšanas procesu Patērētāju tiesību aizsardzības centram. ķēpa protams liela, saku kā ir, bet savādak viņi turpinās ņirgaties mūžīgi. ja būs arī citi, kas sūdzēsies oficiāli, tad vienreiz aiztaisīs to krāpnieku kantori ciet

ž Ženija 19.02.2013

Es to arī izdarīšu ..

M Medus 17.05.2013

sveicināti, mēs esam jau vairākas personas, lūgums pievienoties visiem tiem, kas ir cietuši
rakstiet uz mūsu profilu sudzibas.lv
tas nav tā, ka viņi var visu un mēs neko