www.sudzibas.lv SS.COM krāpšana

www.ss.lv - krāpšana

Ievietoju ss.lv vairākus sludinājumus, visus maksas. Vēlākais nākamajā dienā tie jau ir izdzēsti - neatbilst sadaļa, kura turklāt ir precīzi izvēlēta un norādīta. Tālāku paskaidrojumu, kurā sadaļā tad man ievietot sludinājumu, lai tas tiktu publicēts, nav, nav nekādas atbildes. Turklāt paskaidrojums, kāpēc sludinājumi izdzēsti, ir saņemti tikai pēc speciālas prasīšanas 2 no vairākiem sludinājumu izdzēšanas gadījumiem.
It kā ss.lv ir populārākais sludinājumu portāls, bet nu galīgi nav pelnījis šo nosaukumu, kur nu vēl tā lietotāju samaksāto naudu.

I

# ##### 05.11.2010

ss.lv--tie ir negodīgi---ir jau piedzīvots, bet viņiem āda bieza, lai nu tā izšmaumtā nauda tiek viņiem...

N Nadežda 02.02.2011

Надо обращаться в экономическую полицию - это беспредел.

R RalfVigum. 02.02.2011

Sprosite u teh kto služil v armii čto takoje bezpredel.

Z Zinaida 02.02.2011

V kakoi hui armii, ti posmotri 4to delaet na6e pravitelstvo-vot eto bespredel!

L Liga 02.02.2011

jam

K karado 24.05.2013

ar nosaukumu Inga kura pati ir afēriste skotijā kura ievilina strādniekus no Latvijas un ne peniņa nesamaksā par darbu un nekādu līgumu nedod tai pašā laikā skotijā bēguļo ar savu gruzīnu no darba inspekcijas, pat šeitviņai nav kauna ka nedod nodarboties ar krāpniecību lai reģistrējas oficiāli NVA tad lai sūdzas kam grib