www.sudzibas.lv SS.COM Krāpnieki

www.ss.lv - Krāpnieki

LV65HABA0551002317729 Māris JākobsonsUzmanieties no šī bankas konta nr, zem tā slēpjas krāpnieki!Apmaksāju preci, kuru tā arī nesaņēmu.Pārliecinieties vai pērkot preci caur SS.LV otrā pusē neatrodas krāpnieks!Es pirku Babybliss matu veidotāju par pievilcīgu cenu. Sarakste e-pastā ar pardevēju bija ticama, smalki atstrādāta un aizdomas man neradīja!Kad naudu uzkaitīju uz doto bankas kontu, e-pasts tika likvidēts un telefona nummurs arī vairs neeksistē!Esiet modri!

K

L LimpFan 18.02.2015

Veicot pārskaitījumu Jūs taču norādījāt rekvizītus (t.sk. saņēmēja Vārdu, uzvārdu un bankas kontu), pilnīgi pietiekami lai vērstos policijā. Krāpniecību neviens nav atcēlis.

K Kika 18.02.2015

UZMANĪBU!!!
LV65HABA0551002317729 Māris Jākobsons

ES ATSAUCU ŠO BRĪDINĀJUMU UN ATVAINOJOS MĀRIM PAR NEPATIESU APVAINOŠANU.
Pateicos vienai labai sievietei nāca gaismā patiesība.
Tika konstatēts fakts, ka Māris Jākobsons un viņa bankas konta dati, tāpat kā mans vārds un uzvārds un mani bankas konta dati ir nonākuši smalku krāpnieku un manipulatoru rokās. Gan Māris Jākobsons gan es, mēs abi esam cietēji un zaudētāji.
Lūdzu esiet piesardzigi un neliekat publiskot cilvēku datus, jo var gadities, ka tikpat labi var nopubliskot arī katra mūsu datus, bet reāli īstais noziedzinieks atrodas pa vidam un manipulē ar mūsu vārdu un uzvārdu, bankas konta nummuru un telefona nummuru!