www.sudzibas.lv SS.COM KRĀPNIEKI

www.ss.lv - KRĀPNIEKI

Pievienojos, ss.lv ir krāpnieki, vairākus gadus maksāju par sludinājumiem, daudz reizes izdzēsa visus 150-160 sludinājumus naudu neatgriež neko neskaidro, bet pedejas divas reizes tomer naudu ieskaita uz ss.lv konta, bet mazākā apmērā. Nauda man neinteresē, bet padaritais darbs sludinājumu publicēšanai gan, tagad vispār super situācija naudu viņi tur uz sava konta, bet izmantot to es nevaru, jo esmu blokēts.
Piedāvāju uzrakstīt kolektīvu iesniegumu uz finanšu policiju, konkurences padomi, valsts ieņēmumu dienestu un vispār visur. Jau apnika ss.lv darbība, cik daudz sudzību pret tiem.
Vai kaut valsts izbeidz to visu bardaku.

O

A Anti-SS.lv 16.09.2014

Piekrītu, ja iesiet rakstīt iesniegumu, dodiet ziņu.

X XXXXXX90 15.01.2015

es arii ar mieru rakstiit par viniem, rakstiet man uz [slēpt]@inbox.lv

D danu 12.04.2016

viņi dara ko grib, bez paskaidrojuma izdzēsa ap 100 maksas sludinajumus un naudu neatgrieza , uz emailiem neatbild - kam vel tā ir bijis ?
vajag kaut ko darīt lietas labā, lai tas tā neturpinas !

N nezavisimij 30.08.2016

Nu davajte uze cto to delat realno, a to vse tolko piwut i govorjat. Dokazatelstva u vas est kakie to? Nu dengi cto so scheta uwli? Ili kakie to raspechatki cto account bil u vas, pisma? Ved s chem to nado idti, s bumagami dokazatelstvami itd. Tolko vot ix ne zakrojut bistro, cherez vremja mozet pojavitsja takoj ze poxozij sajt vmeste s etimi ze vladelcami. U nix ze sajti po vsem stranam bliznego zarubezja. Xorowo napiwite mne, ukazite email, telefon, bumagi dikazatelstva, no j tak chuvstvuju, cto pridetsja jurista xorowego brat, esli vse skinutsja po nemnogu nu xot po 5 evro kazdij, pered podachej zajvlenija i oplati uslug juristu, kotorij zawitit nawi interesi. Dimaju cto PTAC pateretaju tiesiba ne budet etim zanimatsj, i finispekcija toze. Xotja vse vozmozno. Vot vi silno postradavwij klient 100 objavlenij udalili eto mnogo, a ewe est u kogo 200 objavlenija. Tak cto pozalujsta potoropites prislat informaciju i davajte svjazimsja sozvomisja ctobi poskoree delo sdvinut smesta. Piwite na email: [slēpt]@gmail.com tel. 27500739