www.sudzibas.lv SS.COM Крадут деньги

www.ss.lv - Крадут деньги

Это редкие негодяи - выключают не нарушающие правила объявления, чтобы платили деньги.
Связаться с редактором невозможно. Деньги не возвращают.

Куда смотрит центр защиты прав потребителей не известно. И ничего не сделать. Уже не в первый раз такое.

R

L Latvietee 19.10.2012

patiešām paņem naudu un pēc dienas sludinājums pazūd gandrīz visiem no vienas un tās pašas sadaļas, paskaidrojuma un kompensācijas nav vispār nekādas
patērētāju tiesības tiek pilnībā pārkāptas

W www.vtc.lv 02.11.2012

Ребят, хватит терпеть обман и давать зарабатывать на себе!

Пользуйтесь лучшей бесплатной альтернативой - www.vtc.lv !

M Maris333 18.12.2012

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs bez musu iesniegumiem neko nevar diesakt. ķēpa protams liela, bet savādak viņi turpinās ņirgaties mūžīgi. Es jau sāku sūdzības iesniegšanas procesu, ja citi arī rakstīs, tad vienreiz aiztaisīs to krāpnieku kantori ciet

M Medus 17.05.2013

sveicināti, mēs esam jau vairākas personas, lūgums pievienoties visiem tiem, kas ir cietuši
rakstiet uz mūsu profilu sudzibas.lv
tas nav tā, ka viņi var visu un mēs neko
atsevišķi katrs- jā, variantu nav, bet kopā panāksim gan taisnību