www.sudzibas.lv SS.COM Kļūdas mājas lapas darbībā

www.ss.lv - Kļūdas mājas lapas darbībā

Cien. SS.lv

Es patērēju 20min , lai sagatavotu un iesniegtu sludinājumu, kurš sākotnēji tika norādīts , kā bezmaksas, bet tad saņēmu paziņojumu, ka man tas ir jaapmaksā. Apmaksas sadaļā man bija pieprasijums par reģistrāciju , pēc kuras man sludinājums ir zudis.

Kā rezultātā es esmu Jums samaksājis , portams nieka 0,15ls un nieka 20min, bet tas rada pietiekami nepatīkamas izjūtas , jo vēltiju laiku , lai izdomātu tekstu unikālu/interesantu un otreiz es šādi vairs neuzrakstīšu :(

Lūdzu esiet tik labi , un beidzot par šiem gadiem

A) izlabojiet šo tehnisko nepilnību
vai
B) ieviesiet paziņojumu kāda no šiem soļiem , ka iespējams sludinājuma tekstu var zaudēt

Protams, ņemot, ka šādas sūdzības jau kaut kur esmu lasijis, bet pats ar to saskaros pirmo reizi , tad tā pat , kā citu uzrakstītās sūdzības nonāks nekurienē , tā pat kā šis priekšlikums un mans uzrakstītais sludinājums, jo ja gadiem šada lieta nav tikusi labota, tad tā ir acīmredzama necieņa pret klientu , un uztvere , ka klients ir tik naudas maiss.

Ar cieņu,

Jūsu vairs ne tik uzticīgais klients

P

D DeuX 28.03.2013

Par ss.lv protams nav tas labākas atsauksmes, taču Jums pašiem jābūt uzmanīgiem pirms ievietot sludinājumu un jāiepazīstas ar noteikumiem un to politiku. Kā arī, kur ir problēma sagatavoto sludinājuma tekstu saglabāt un iekopēt?!

M Medus 17.05.2013

sveicināti, mēs esam jau vairākas personas, lūgums pievienoties visiem tiem, kas ir cietuši
rakstiet uz mūsu profilu sudzibas.lv
tas nav tā, ka viņi var visu un mēs neko
atsevišķi katrs- jā, variantu nav, bet kopā panāksim gan taisnību