www.sudzibas.lv SS.COM izdzēsti slūdinājumi

www.ss.lv - izdzēsti slūdinājumi

Labdien!

1 Es pamanīju, ka par sludinājumiem bija noņemti nevis 49 st, bet 3 Ls
2 Man 11 aktīvu sludinājumu, no rīta palika 1!!!!!!!!

67333390 un 67333317 - es zvanīju 20 reizes!!!!! un man vienmēr stāstīja, ka tūlīt nosūtīs atbildi!!!!!

Rakstīšu iesniegumu!!!!!

Necieņa.

ž

G Gvenda 19.02.2013

Jāa, labi, ka vispār sazvanījāt... man pat to neizdevās izdarīt... ne sazvanīt, kā arī uz e-pastiem arī neatbild.

U uzzy 19.02.2013

skatos, ka ss.lv sāk vilkt uz galu!

ž Ženija 19.02.2013

Tieši tā, bet nevajag klusēt
to man atsūtīja no PTAC -

vajag nosūtīt rakstveida iesniegumu uz tā juridisko adresi (SIA "Internet" K.Valdemāra iela 25, Rīga) (drošības labad iesniegumu būtu ieteicams nosūtīt arī uz pakalpojuma sniedzēja norādīto korespondences adresi Vasaras iela 7-25, Rīga). Jebkurā gadījumā Jums ir tiesības ar prasības pieteikumu pret konkrēto pakalpojuma sniedzēju vērsties ar civilprasību tiesā.

V Vilis Maize 19.02.2013

> uzzy

Es ar'saku, miers ar ss. Diemžēl, vēl neviens serveris nav tik liels, bet tas jau ar laiku ...

U uzzy 19.02.2013

vēl nav un kādu laiku likās ka ar nebūs, bet reklama.lv jau diezgan populārs paliek, tad vēl pieliek dada.lv. Un man pat ar abiem pietiek jau. ss.lv jau iegriežos tikai apskatīt sev interesējošas kategorijas un tas viss

ž Ženija 19.02.2013

viņi pat runāt latviski nevar pa telefonu..

M Medus 17.05.2013

sveicināti, mēs esam jau vairākas personas, lūgums pievienoties visiem tiem, kas ir cietuši
rakstiet uz mūsu profilu sudzibas.lv
tas nav tā, ka viņi var visu un mēs neko
atsevišķi katrs- jā, variantu nav, bet kopā panāksim gan taisnību