G Gundars 23.11.2008

Ievietoju sludinājumu SS.lv, saņēmu īsziņu ka mans sludinājums ir pieņemts un nodrukāts treknā drukā! Skatos SS.lv, bet tā tur nav! Arī nav ar ko risināt šo konflikta situāciju.Nav ne tel. ne saikne ar administrāciju.Kā vispār pieļauj šādu komercdarbību! Meklēju sabiedrotos lai radītu pilnīgāku portālu un gāztu šo internetreklāmas monarhu.

A Aleksandrs 23.11.2008

Es ari samaksaju par sludinajumu, vakara jau to izdzesa ara.meslaine, nevis sludinajumu portals.

M Medus 17.05.2013

sveicināti, visi, kas cietuši no ss.lv krāpnieciskajām darbībām, lūgums rakstīt tepat sudzibās.lv uz mūsu profilu, esam jau vairākas apvienojušās personas

H heidi klum 16.07.2013

Ieliku pa maksu sludin;ajumu vakar šodien skatos- izdzēsts ārā-bezkauņas nekad vairs tur nelikšu, ieliku par 0, 79 snt, atdodiet manu naudu ss?