www.ss.lv

Eta firma stirajet vse platnije soobshenija, kotorije im nenravitsja, osobenno teh, kotorije sozdajut dlja nih konkurenciju v kompjutornoi sfere.Šī firma dzēš visus sludinājumus, arī maksas - kaut arī sludinājums atbilst noteikumiem, īpaši dzēš tad, ja sludunājums rada konkurenci viņiem pašiem, vai arī citiem, kas par to maksā. Konkurence saistīta ar datoru tirdznicību un servisu, apkalpošanu.

S Sergej 21.08.2006

Da v nature stirajut,vidut svoju politiku.Cerevato im eto mozet obernutsja.

I inta 06.11.2006

Ticiet man es dodu tikai maksas sludinaajumus un notiek tas pats !Naudina tiek lidinaata no mana konta patieso sii"administratora"kabatinaa!Vai tiesaam nevar neko izdariir,veikt kaadu paarbaudi !Taa ir vistiesaakaa laupiisana,jo biezaak tu liec,jo biezaak tevi pataisa par mulki!!!

I ivar 04.01.2007

Zanimajusj prodazami 4erez internet i v 4astnosti 4erez ss.lv .Skoljko ja uze im viplatil, daze strasno predstavitj. Pomoemu eto nazivaeca monopolija, esli ranjshe im sostavljala kakujuto konkurenciju reklama.lv, to sej4as v plane Rizskoj 4astnoj internet reklami oni vse derzat v svoix adminskix ru4enkax.Nas4et togo stirajut oni objavi ili net, ni4ego nemogu skazatj, rabotaju nemnogo v drugoj sfere i s ix interesami ne peresekajusj no voobshe esli takoe estj to eto mjagko govorja ne4estno, i neserjezno.A voobshe poka ne budetsosdan i raskru4en analogi4nij server situacija ne izmenitsja.

I IGORS 18.01.2007

man nozaga sominu,kurabija dokumenti Sia'Azulon'un Sia 'plus v',ko man tagat darit?

I IGOR 18.01.2007

PROPALI DOKUMENTI NA 2 FIRMI.kak mne bit,kuda u celovekuzvanit,obrowatca.Mozet kto znaet i dast sovet kak ja mogu,vostanovit dakumenti?Ot duwi budu blagodarin tomu celoveku.pomogite sovetom.

M Maris 06.03.2007

Ir tacu citi reklamas/sludinajumu portali... piemeram, www.adall.lv, ieks good.lv ar kas bija... Neatbalstiet monopolistus un pasiem bus labak!