www.sudzibas.lv SS.COM Visatļautība

Ss.lv - Visatļautība

Samaksā par sludinājumu un to sistemātiski dzēš. Nauda vējā. Mēģina ausīsi sabāzt makaronus, ka nedrīkst likt kombinētu bildi. Neviens nepaskaidro kā tas attiecās uz tiem sludinājumiem, kas apmaksāti.

SIA "Internet" ja lasat šo kārtējo sūdzību par jums, viena lieta ir pieņemt iekšējos noteikumus, cita - ja tie ir pretstatā ar Patērētāju tiesību likumu un LR likumdošanu. Man patiesi interesē kā jūs novērtējat attēlu atbilstību kaut kādiem jūsu standartiem. Man jusu operatore telefonsarunā paskaidroja, ka nedrīkst likt attēlus, kas kombinēti no diviem, ja sludinājums ir bezmaksas, jo tad tas kļūst negodīgs attiecībā pret apmaksātu sludinājumu, kur tiek no jūsu puses legāli nodrošīnāta iespēja publicēt vairākas bildes. Bet tad paskaidrojiet man, ja esmu tik stulbs jūsu izpratnē, - kāpēc, ja es APMAKSĀJU sludinājumu, man TIK UN TĀ tiek liegta iespēja ievietot vienu no divām fotogrāfijām kombinētu bildi?!! Vai jums līdzīgi kā man nav ienācis prātā, ka ir cilvēki, kas pavirši izskata sludinājuma bildes un uzmanību koncentrē tikai uz pirmo redzamo??? Un es atgādinu, ka es nepārtraukti apmaksāju savus sludinājumus un esmu jūsu KLIENTS (!!!). Es nedabūju to par ko es MAKSĀJU!
Es šādu jūsu politiku pret saviem klientiem uzskatu par nepieņemamu visatļautību, kādu līdzīgi piekopj monopoluzņēmumi. man jau teica, tad lai publicējos citur - PALDIES! Jums ir vienkārši fantastiska sasniedzamība un attieksme pret cilvēkiem, kas jūs REĀLI BARO!!!

A Aivars goodmens 10.05.2016

ss var teikt it monopols, diktē savus noteikumus šajā sfērā.