www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana un necieņa pret klientu, paskaidrojumu nesniegšana

ss.lv un ss.com - Krāpšana un necieņa pret klientu, paskaidrojumu nesniegšana

Ss.lv-bezkaunīgi krāpnieki!
Dzēš sludinājumus, naudu par tiem neatgriež, maina man paroli, lai es neiekļūtu ss.lv un nespētu ievietot sludinājumu, naudu par īsziņu ņem par paroles atgādināšanu, bet pieslēgties neļauj vienalga.

Nekaunīgi izdēš sludinājumu, uz maniem jautājumiem ss. Adminiatratoram sarakstē nemaz neatbild, nepaskaidro par ko dzēsts sludinājums un akkaunts, kad manis sodīšanas termiņs beigsies, kad es spēšu piekļūt savam akkauntam.

Nekaunīgi un krāpnieciski uzvedās ss.lv!
Ptac, dari taču kaut ko būtisku!
Lai viņi jūt, ka ir spēks virs viņiem, nevis viņi var atļauties darīt ar klientiem ko grib un ar to iemaksātu naudu ss.lv personīgajā akkauntā, kurā klientam ss.lv nemaz neļauj ieet!

Esmu daudzbērnu māte, kura vēlas pārdot bērnu mantas, no kurām bērni jau ir izaugUši, bet nē, pat to ss.lv neļauj izdarīt šajā valstī ekonomiski grūtajā brīdī pašizolācijas periodā!

BondsBonds 17.04.2020

Kad sāksi ievērot portāla noteikumus, kuriem pati piekriti?

BondsBonds 17.04.2020

Man vienalga kas esi, ko dari utt.,bet atbildi uz tavu problēmu es pateicu..

D Dzintra Tabore 17.04.2020

BondsBonds ir kretīns - neklausies viņā. Situācija nav vieglākā un viņunav iespējams izlabot, ja kāds nepaņems pistoli un neiešaus kādam adminam galvā.

O Olegs1981 19.04.2020

Kur vinus atrat

Pilnīgi tāda pati situācija. Ieskaitīju kontā 10e, ieliku sludinājumu kas maksāja 5.70, loģiski ka pēc pāris h sludinājums tiek izdzēsts, un konts nobloķēts, admini neatbild. S*** ar tiem 10e, vairāk ir tādi kam lielākas summas izkrāpj, bet te toc ir jautājums ko dara patērētāju biedrība?
Varbūt ar sūdzībām jāvēršas pret viņiem...

O Olegs1981 19.04.2020

?

M Maestro_Riga 13.05.2020

Много людей жалуются на эту схему .
Наверное у них есть причины так поступать .
У меня два аккаунта заблокировали .
Давайте использовать другие рекламные сайты , сразу несколько
реклама , далдер , арбуз , мм , может вы знаете другие
Делайте репосты в социальных сетях , что бы они стали поулярнее .
Ведь у вас есть выбор !

п Правдин 03.06.2020

Прекратите использовать эту шарашкину контору и не давайте наживаться на вас двум обнаглевшим владельцам этого анахронизма.
Используйте Marketplace на фэйсбуке - это эффективней и абсолютно БЕСПЛАТНО!

СС-ники ваше время закончилось - пора на цифровую свалку вам.

R Raivis Ziemelis 25.06.2020

Šis portāls www.ss.lv dzēš profilus uz kuriem ir pārskaitīts depozīts 20;50;100 eiro
Viņi kaut ko nomaina, lai es netieku vairs savā profilā. Es sūtu jautājumus, kāpēc es nevaru atvērt savu profilu, bet Viņi pat neatbild. Ļoti cūcīgs portāls un Viņu attieksme ir ļoti augstprātīga. Esiet uzmanīgi un nekādā gadījumā neskaitiet uz Viņu kontu nekādas naudas summas.
Jo Viņi saņem naudu, izdzēš Jūsu kontu un uz Jūsu jautājumiem neatbild.
Viņiem arī nav neviena adrese, kur varētu pie Viniem aiziet un vismaz kādam kretīnas izsist priekšējo redeli.
Ļoti neadekvāts uzņēmums ar pretīgām metodēm apkrāpj cilvēkus.
Ceru, kā drīzumā kāds adekvātāks uzņēmums nāks Viņu vietā, bet Viņus aizvērs, kā jau vienreiz valsts izdarīja. Malači tie, kas Viņus bloķēja!
Nekad neliekam uz Vinu kontu nekādas naudas, jo Tie to var Jums nozagt un neko Jums nepaskaidrojot to paturēt.
Pilnīgi KRETĪNI, novēlu, lai Viņi pēc iespējas ātrāk bankrotētu, zagļu banda! :(