www.sudzibas.lv SS.COM Плохй портал

Ss.lv - Плохй портал

С каких пор на сайте ss.lv обьявления стали только платными? Почему нет контактного телефона с администрацией? Как я могу доверить свои деньги привидению? Почему я обязан давать им свой перс код, почему гос номер машины я так же обязан писать при продаже машины. Тут что за схема работает? Типа дай нам свой перс код что б мы могли содрать с тебя налоги за продажу? Тогда получаеться это не личные интересы портала а взаимовыгодные перепалки между этими чиновниками и порталом фашистским? Умные люди есть? Кто ответит на мои вопросы?

G GardenJack 14.01.2017

Par auto numura norādīšanu: Tas tiek pieprasīts lai cilvēkiem būtu iespēja apskatīt csdd lapā "patieso" nobraukumu un kā tika veikta tehniskā apskate un protams citas svarīgās ietas. Lai būtu kaut nedaudz mazāka iespēja iegādāties grauztu.

Par personas kodu: Patiesība man dotajā brīdi nav skaidrību kādēļ tas tika pieprasīts. Varbūt lai noverstu krāpniecību. Kaut gan tās ir tīrās muļķības. Jo man ir ievadīts nepareiz personas kods (nevēlos dalīties ss.lv ar savu personas kodu) un ziniet kas? Joprojām var publicēt sludinājumus.

Mani tas personīgi netraucē. Vienīgais kas nedaudz sakaitināja.. Ir paaugstinātas sludinājuma summas un vēl.. vairs nevar sms nosūtīt.

B b234 14.01.2017

Telefons viņiem nekad nav bijis.

Palasi (ja spēj): www.nopietni.lv/?p=188

5 545 14.01.2017

Я сам не люблю фашистов, но SS это не WaffenSS а Sludinajumu Servis )

B b234 14.01.2017

Ti sam po vsem priznakom djebil. No ss.lv kradjot deņģi u klientov.