www.sudzibas.lv SS.COM Pārmērīgi uzpūstas īres maksas

Ss.lv - Pārmērīgi uzpūstas īres maksas

Katastrofālas īres cenas Valmieras dzīvokliem....Vai jūs ka cilveks saprotat 200Euro īres maksu par 1Istabas dzīvokli + Komonalie...Es ne..jo neesmu miljonārs...izriet jautājums vai liceji doma ka cilveki ir miljonāri....Valm....ir apdzīvota/Parapdzīvota tādējādi maz izvēles kur īrēt jo nau kur un ja ir tad par nesapratīgam/lauvas tiesu cienīgu samaksu....Tādējādi vēlos šos licejus pieteikt pie kāda ārsta..

L Lauriks 16.10.2016

Apskaties dzīvokļus Madonā, pa lielam, tas pats, pārsvarā nevienā sludinājumā, īre nav mazāka par 100 eiro, un uz augšu... un pārsvarā visur pieprasa arī drošības naudu, + vēl apkures sezonas laikā, ar komunālajiem tas viss kopā būs paari par 250 eiro, un tas vēl būs lēti, jo manā mājā, par apkuri ziemā, ir plus mīnus 100 eiro mēnesī, jo māja nav siltināta utt... runāju par aukstākajiem mēnešiem, ne konkrēti šo mēnesi, un apsaimniekošana vairākus mēnešus no vietas bija 48 eiro, tagad pēdējos divus ir 35 +/-... tātad , ja esi jaunā ģimene, kur, mamma ar mazu bēbi, sēž mājās, un strādā tikai tētis, noteikti ielīdīsi parādos Madonā... Un darba iespējas arī nekādas dižās Madonā nav, ne visur var saņemt 700 uz rokas, tāka, man vēl ir paveicies, un galus kopā var savilkt, bet nu dzīvokļa īpašniekiem vajadzētu padomāt mazliet, un vismaz ziemas mēnešos nolaist īri, un priecāties ka kāds, viņu dzīvoklī par siltumu un apsaimniekošanu maksā...

S Slepenais novērotājs 17.10.2016

Bet kādēļ dzīvokļu īpašniekiem būtu kaut kas jānolaiž? Vajag izvērtēt savu budžetu pirms īrēt, ja nevar pavilkt, tad ir jāmeklē kas cits, lētāks. Ja nav nekas lētāks pilsētā, jāskatās kaut kas ārpus. Īpašums taču arī maksā naudu - gan iegāde, gan uzturēšana, īpašuma nodokļi, kas LV nav mazi. Nesaprotu sūdzības būtību.

tragedija 16.10.2016

Tatad ir pieprasījums- elemantāra ekonomika. Sūdzēties par to ka kaut ko nevar atļauties tas jau ir galējais absurda punkts. Visi grib nopelnīt pēc iespējas vairāk un liek iespējami augstāko cenu pie kuras parādās pieprasījums. Pārmest kādam velmi pelnīt ir mulķīgi.

BondsBonds 16.10.2016

Ko sselvē tad nodarījis? Pats pazīstu izzīrētāju. Maksa ir atbilstoša. Ja jūs zinātu kādi īrnieki tik nav. Katrs otrais izbojā dzīvokli tā ka neatmaksājas nemaz nākamajam vēl gadu izzīrēt. Tad ir tādi, kuri uzskata, ka var vienkārši komunālos nemaksāt vai nozog daļu iekārtojuma, un te nav atšķirība viens vai ģimene ar bērniem.

J Jonsons Babys 16.10.2016

Piekrītu! Uzskatu ka dzīvokļa īrei jāmaksā lētāk par kredītu. Kā arī ņēmot vērā cenas valstī. Pirms trim gadiem īrēju dzīvokli Rīgā, par 2 istabu dzīvokli bija jāmaksā 300 EUR mēnesī + komunālie pie tam Lietuviešu projektā. Sarunāju ar vienu uzņēmumu, kas atbrīvojās no dzīvokļiem 3 gadus maksāju viņiem īres maksu uz izpirkšanu, kā pirmā iemaksa un tad noslēdzu līgumu ar banku par hipotēku uz 7 gadiem. Nu jau pusgadu maksāju bankai summa sastāda 150 EUR par 2 istabu dzīvokli 52 kv.m, atvēru ss paskatījos 2 istabu dzīvoklis bez mēbelēm maksā 200-250 EUR, ar mēbelēm līdz 350 EUR. Cilvēki mīļie. Dzīvoklim jāmaksā mazāk nekā bankā ņemot kredītu neviss vairāk, jeb bez mēbelēm līdz 150 EUR, ar mēbelēm ne vairāk par 220 EUR!

BondsBonds 16.10.2016

Dzīvokļu īre NEKAD nemaksās lētāk par kredītu, jo dzīvokļa īrē vēl ir pieplusoti sekojoši idzevumi: 1) nekustamā īpašuma nodoklis 2) nelaimes gadījumu fonds vai kāds cits īpašnieka risinājums 3) laiks, kurš tiek paterēts ar īrētāju 4) dažādas izmaksas, mainoties īrētājiem. Gudri d---t par izzīrēšanu nav malku cirst, kā saka.

S Slepenais novērotājs 17.10.2016

Kas par muļķībām? Kas to nosaka, ka īrei jāmaksā lētāk nekā kredītmaksājumiem? Es tik tiešām gribētu redzēt, kā Tu SAVU dzīvokli kādam par 120 eur īrētu, maksātu īpašuma nodokli (+zemes nodokli zem dzīvokļa vai zemes nomu) pats un vēl to dzīvokli remontētu, iekārtotu un uzraudzītu tehniskās puses - ja kas noplīst tehniski, tas ir jālabo tev, nevis īrniekam.... Nu un tad parēķini vai maz ir vērts SAVU īpašumu kādam dot nolietojumam bez jebkādas "peļņas".

Ja mēs visi īzīrēsim savus īpašumus zem pašizmaksas, tad īres tirgus aizies pa burbuli, kredītus tāpat reti kurš varēs paņemt/reti kuram dos, un ko tad?

Latviešu tautas 16.10.2016

Вы же хотели Европу! Вот и получайте европейские цены!

P Postaler 17.10.2016

Jāmāk ir atrast dzīvokli nevis tikai kaukt, ka ss.lv dārgi.. ir Valmierā augstas cenas, bet pat divistabu dzīvokli pāris dienu laikā varu atrast par 120-150e bez komunālajiem..

S Slepenais novērotājs 17.10.2016

Uh, kā piekrītu. To saka cilvēki tikai kuri ir paši īrējuši no kāda, bet savu nav nevienam devuši īrēt. Man tagad superīgi īrnieki, bet iepriekšējie bija tāds murgs, ka pēc viņiem visu dzīvokli kapitāli jāremontē bija... Parēķināju, ka pēc remonta, man tagad dzīvoklis 6 gadus jāīrē, lai man atpelnītos remonts. Pēc 6 gadiem būs atkal kosmētiskais jātaisa. Tā kā... nu utopijā dzīvo cilvēki, ne realitātē :)

L LenkaLV 23.12.2016

Ievieto bezmaksas sludinājumus neierobežotā daudzumā www.komersa.lv