www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana, neadekvētas cenas

Ss.lv - Krāpšana, neadekvētas cenas

ss.lv galīgi nenormāli palikuši.. Lai izīrētu dzīvokli jāmaksā 4.20 eur par sludinājumu. Kas Jūs esat!!!????

Paši dzēš ārā kur un kā patīk.

Silti iesaku visiem, izmantojiet citus serverus, nelietojiet ss.lv! Nebarojiet to krāpnieku un gnīdu kantori!!!

A amo 09.06.2016

Piekrītu, tagad kad palikuši gandrīz bez konkurences, sāk samaksu prasīt par katru burtu. Līdz ar ko atkal atverās lauciņš aktīviem cilvēkiem, kas uzceps līdzīgu portālu un ņems mazākas naudas. Protams, jāiekustina, bet kuram gribās par sludinājuma ievietošanu maksāt naudu. Ja tā ir firma, tad cits jautājums.
Saprotams, nav jau nekāda labdarības iestāde, bet tomēr ir mazliet par traku.

O Olga999 10.06.2016

Ja piekritu !!! ss.lv ir palikuši bezkaunīgi ! vairākkārt dzēsa manus sludinājumus un naudu neatgreza atpakaļ !!! !!! sadaļa : santehnika... citi.... agrāk maksāja 0.77 centi bet tagad maksā 2.99 evro.

Когда искали квартиру, смогла поставить бесплатное обьявление