www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana

Ss.lv - Krāpšana

Cilvēks kurš šķiro sludinājumus regulāri kļūdās izdzēšot tos kuri viņaprāt pārkāpj punktu 9.4 ( sludinājumā tiek pārdotas vairākas lietas) Pat tad kad tiek paskaidrots, ka sludinājuma divas lietas tiek pārdotas kā komplekts un atsevišķi nepārdodās un cena ir norādīta par abām kopā, tik un tā atbilde netiek sniegta, sludinājums netiek atjaunots, un nauda netiek atgriezta.
Mīļais cilvēk kurš šķiro, varbūt pašam būtu japalasa noteikumi, saprotu, ka visi kļūdamies, bet vismaz atzīsti to un labo kļūdas, jo pēc Tavas idealogijas, ja cilvēks tirgo jebko, kaut vai auto tad jāmaksā par sludinajumu kā ar vairākām precēm tajā, jo auto taču ir gan riepas, gan diski, gan citas detaļas un tevi noteikti tas neuztrauc. Vai arī, ja tirgo televizoru pulti ar TV jātirgo atsevišķi ? :D Cienītā SS.LV administrācija, ilgi izmantoju Jūsu pakalpojumus un pa lielam jau viss būtu jauki, ja tik ne šie starpgadījumi no Jūsu nekompitentajiem vai jaunajiem administratoriem kuriem vēl tomēr mazliet pietrūkst pieredzes un mēdz parcensties labu gribot, kas reizem dikti bojā garstāvokli. Jauku dienu vēlot , Jānis

G

B b234 09.03.2017

Pievienojies pārejiem. :) www.nopietni.lv/?p=188

D dato 26.07.2017

Sveiks, vai padalīsies ar šīm sūdzībām arī šeit? https://www.facebook.com/groups/sslvsudzibas/