www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana

Ss.lv - Krāpšana

ss.lv krāpnieki - dara ko grib, bez paskaidrojuma izdzēsa ap 100 maksas sludinājumus un naudu neatgrieza ( tika iztērēti 100 eur, lai apmaksātu šos sludinājumus), uz emailiem neatbild , kontu nobloķēja bez paskaidrojumiem .
vajag kaut ko darīt lietas labā, lai tas tā neturpinās , jo saprotu, ka vairākime tā ir bijis !

D

Ventilators 12.04.2016

Vari vienreiz beigt šito?

Jums kā juridiskai personai ir visas tiesības vērsties pie tiesību uzraugošām instancēm.

Vai zināji, ka mani kaitina SS.LV jūsu un citu 100 sludinājumi, kas maisās pa kājām un ir nevajadzīgi? Ieguldiet naudu normālā reklāmā!

C cpu 13.04.2016

Visi rakstam sudzibas pa uz šo ēpastu [slēpt]@ptac.gov.lv. Esmu jau uzrakstījis,gaidu atbildi jau 1.5 nedēļu. 30 dienu laikā var sagaidīt atbildi. Jo vairāk rakstisim, jo atrak sāks tie darboties.

V Vecmilgravis Osis. 13.04.2016

Pareizi dara tiem juridiskajām personām, labāk to savu reklāmu sataisiet citur. Tik bāžas virsu ar savām suda reklāmā, ar izceltajiem un ar uzcenojumiem. Es pat uz tādiem acis nepievēršu

A anonimais 007 13.04.2016

Es kā fiziskā apmaksāju sludinājumu caur SMS, naudu atvilka, pat atnāca SMS par to ka sludinājums ir apmaksāts, bet manā ss.lv kontā parādās ka nav apmaksāts. Gaidu līdz rītam, ja nebūs apmaksāts, lai gaida mani ar ciemiņiem!

A Aivars_Ko 15.04.2016

Ja, viņiem ir kaut kāda jauna "fiška". Ievietoju savus sludinājumus. Arī apmaksāju. Rezultātā, sludinājuma nav un naudas vairs nav. Runāju ar citiem cilvēkiem, dažiem arī neizdevās atvērt jauno accauntu uz ss.lv portāla. Uz e-pastu atnāk vēstule, lai aktivizētu reģistrācija. Un tālāk nekas nesanāks. Reģistrācija apmaksāta, bez ienākt nevar. Bet naudiņu viņi, protams, sev kabatā.