www.sudzibas.lv SS.COM Ss.com patīk paņirgāties par saviem klientiem

Ss.com - Ss.com patīk paņirgāties par saviem klientiem

Pēc sludinājuma ievietošanas ss.com portālā saņēmu šādas sms. Vai tiešām tas ir normāli. Varbūt kāds apgalvos, ka sms nav sūtījis ss.com, taču labi atceramies irperiekšējo gadījumu, kad kāda sieviete saņēma e-pastu ar draudiem aplauzt sprandu... Kā redzams, kopš tā gadījuma progress nav noticis un līmenis attiecībā pret klientiem palicis tas pats.

06.06.2019

Kr

Ventilators 06.06.2019

Aizejiet uz policiju uzrakstiet iesniegumu. Lai tādi iesniegumi pakrājas pret uzņēmumu. Ja, kā fiziska persona, tad arī PTAC iesniegumu uzrakstīt. Kāds kādā laika posmā sāks čekot. Nedarot neko, nekas arī nenotiks.

Tu Turkey901 06.06.2019

Neticu, feiks, Jūs un Jūsu persona galīgi neinteresējat viņiem, esat viens no desmitiem tūkstošu klientu, kuri max var saņemt automātisku epastu, ja datora programma uzskata, ka kāds noteikums ir pārkāpts.
Neviens ar Jums bez vajadzības neielaidīsies čatošanā, komunikācija ar āpasauli minimāla!

Sa sandis 07.06.2019

Izrādās turkey901 ir "speciālists" arī sludinājumu portālu darbā ))) Man gan vairāk izskatās, spriežot pēc turkey901 komentāru daudzuma šeit pie gandrīz katras sūdzības, ka tava vienīgā "darbavieta" ir portāls sūdzības. lv, jo citam cilvēkam kaut kur vēl "strādāt" vienkārši neatliktu laika

Tu Turkey901 07.06.2019

Jūs savu prostitūta darbu pabeidzāt ap 8 rītā un izlēmāt paložņāt pa sūdzību portālu pirms doties pie miera?!

Sa sandis 07.06.2019

Nezinu prostitūtu darba laiku - turkey tas izrādās arī zināms ))))

An Andrejrudk 20.06.2019

Https://www.sudzibas.lv/irina-romanova-krapsana-c445485

šo sūdzību uzrakstīja cilvēks, kurš ieliek sludinājumus ss.com un nodarbojās ar krāpšanu! Piedāvā īrēt dzīvokļus kuri īstenībā nav latvijā, bet bildes ir paņemtas no krievu mājaslapām, un prasa, lai viņam izsūta naudu par rezervāciju, kad nauda tiek pārskaitīta - pazūd un neatbil!
Atbild tikai uz e-pastu, un telefonu zvaniem neatbild.
Visi sludinājumi viņam bija vienāda un ss.com sāka viņam dzēst sludinājumus, tāpēc viņš ielika šeit savu sūdzību!

Pieversiet uzmanību tam, ka viņš fotogrāfijas taisīja uz smart telefonu, bet otrs telefons kuru viņš fotogrāfē un telefona numurs uz ko viņam rakstīja īsziņas bija tieši par viņa pašu sludinājumu (dzīvoklis)

Kr kristine255 28.06.2019

Tā ir ļoti nekaunīga apmelošana. Kas Jūs tāds esat, ka varat šādi par mani izteikties? Noteikti strādājat ss.com un tagad cenšaties te mani nepatiesi nomelnot. Es nevienam neko neesmu prasījusi maksāt un man nav nekāda sakara ar kaut kādu krāpnieci Irinu Romanovu uz kuru Jūs te atsaucaties.
Nevajag iedomāties, ka visi cilvēki, kas ieliek sludinājumu uzreiz automātiski skaitās krāpnieki. Ja tā būtu, kā Jūs sakāt, tad Jums noteikti būtu kāds screenshot no sarakstes, ko ielikt, bet tā kā nekā tāda es neesmu nekad rakstījusi, tad atsaucaties uz kaut kādu citu sūdzību par citu cilvēku.
Kā skatos, tad sms autors ir atsaucies uz manu sūdzību un joprojām ir tikpat bravūrīgs, kā iepriekš un nepatīk, ka viņa sms ir noplublicēta internetā bildēta ar smartfonu, laikam jau gribēja, lai ar profesionālu fotokameru bildēju!

Vi Vineta Dambe 24.06.2019
Nevaru atvērt Jūsu portālu sludinājumus.

Labdien! Es nesūdzos , bet nesaprotu kāpēc nevar apmeklēt ss.com.Vēlos apskatīt sludinājumus un arī pēc nepieciešamības arī ievietot.

Ga gagaahgajkj3456 16.07.2019

vsem privet! u menja sgoreli bonus. a tagzhe dengi.sajtom polzujus bolshe 10 let...problem nebylo...a dva raza podrjat udalili objavlenija.poodoval ja 3.00 evro odno...vse mol4at.ni kto ne otve4ae.punkt 6.1 Для пользователя, чей профиль закрыт, открытие нового профиля возможно только после того, как пользователь напишет заявление администратору о том, что будет строго придерживаться всех правил,.A na ss.pishet 4to s takimi voprosami ne obrawatsja na ss...to4to udaleny objavlenija...

Al Alexander 2 25.07.2019
Обман

Не могу воспользоваться деньгами на личном счёте в SS.COM.На вопрос - почему?-ответили,что в целях безопасности надо произвести пополнение счёта.Я не понял при чём тут безопасность?