Ss.com - Ss.com

Biju ielicis sludinājumu, bet pēc briža skatos, ka nav vairs. Raksta, neatbild. Protams, pa sludinājumiem biju iztērējis 10 eur, kurus man neviens neatgrieza. Šī bija pēdēja reize, kad liku sludinājumu šeit. Pilnīgi ignorēšu. Likšu facebooka un reklama.lv.
Lai ieskrienas ss.com pamazam tur bus ar vien mazāk un mazāk klientu, deļ tā gemoreja. Visu kaiku čakars. Tad jāliek divi epasti, tad sludinājums maksa ari afiget. Jo dārgāk, ko pārdod, jo dārgāks sludinājums, sviests.

21.02.2020

N

Džozefīne 21.02.2020

Tak jau cik šāda veida sūdzību par vienu un to pašu, kad cilvēki beidzot nāks pie prāta? Labi zina, ka nekā laba ar ss.com nebūs, bet tāpat spītīgi turpina darīt visu, lai iegūtu šo vilšanos un varētu pačīkstēt.

hartijs 21.02.2020

Reiz ieskaitīju 10 €, iztērēju 4, palika 6. Tak nedēļa nepagāja, ka atrakstīja e-pastu, lai liekot vēl kādu sludinājumu, citādi tā summa anulēsies. Atbildēju,- lai tik pamēģina nozagt manu naudu, ,,pesec,, būs. Nu jau vairākus gadus naudiņa ir neaiztikta.

NeWVeL 21.02.2020

savaca naudu begsanaj

BondsBonds 22.02.2020

Laimīgu ceļu.. Facebook sliktākais kas ar sludiājumu var notikt..

A Andris_Kanniņa 25.03.2020
Krāpšana

Mani appisa , negribēju sūdzēties, bet nu ko! Ja appisa pats vainīgs, tapēc sudzos. Zinu ka viņš viņu remotēja, bet kapēc jaapčakarē! kapē?

A Andris_Kanniņa 25.03.2020

Trūka plastmasu

eduardo 06.04.2020

Man ir bijusi līdzīga situācija vairākārt! Kopš atradu jauno sludinājumu platformu Dalder.lv neesmu samaksājis ne centu par sludinājumu izvietošanu. Jā, iespējams pārdodamā prece neaiziet tik ātri, bet toties preci agrāk vai vēlāk esmu pārdevis un par to neesmu iztērējis ne kapeiku.

SergejsSN 06.04.2020

Paldies par info. Noteikti izmēģināšu Dalder.lv
Par ss.com runājot - nu kāpēc cilvēki turpina to izmantot.. ss.com = slikts serviss

Dalder 07.04.2020

Pateicamies par izrādīto uzticību. Vienmēr centīsimies kļūt labāki, taču sludinājumu izvietošana pie mums vienmēr būs bezmaksas!

E Eriks Klaivs 13.05.2020

Piekrītu, biju šokā par cenām, treknos gados sludinājums maksāja 10 reizes mazāk, ir daudz iespēju kur ievietot savu sludinājumu un par sapratīgām cenām.