Ss.com - Ss.com

Biju ielicis sludinājumu, bet pēc briža skatos, ka nav vairs. Raksta, neatbild. Protams, pa sludinājumiem biju iztērējis 10 eur, kurus man neviens neatgrieza. Šī bija pēdēja reize, kad liku sludinājumu šeit. Pilnīgi ignorēšu. Likšu facebooka un reklama.lv.
Lai ieskrienas ss.com pamazam tur bus ar vien mazāk un mazāk klientu, deļ tā gemoreja. Visu kaiku čakars. Tad jāliek divi epasti, tad sludinājums maksa ari afiget. Jo dārgāk, ko pārdod, jo dārgāks sludinājums, sviests.

21.02.2020

N.

Džozefīne 21.02.2020

Tak jau cik šāda veida sūdzību par vienu un to pašu, kad cilvēki beidzot nāks pie prāta? Labi zina, ka nekā laba ar ss.com nebūs, bet tāpat spītīgi turpina darīt visu, lai iegūtu šo vilšanos un varētu pačīkstēt.

hartijs 21.02.2020

Reiz ieskaitīju 10 €, iztērēju 4, palika 6. Tak nedēļa nepagāja, ka atrakstīja e-pastu, lai liekot vēl kādu sludinājumu, citādi tā summa anulēsies. Atbildēju,- lai tik pamēģina nozagt manu naudu, ,,pesec,, būs. Nu jau vairākus gadus naudiņa ir neaiztikta.

NeWVeL 21.02.2020

savaca naudu begsanaj

BondsBonds 22.02.2020

Laimīgu ceļu.. Facebook sliktākais kas ar sludiājumu var notikt..