www.sudzibas.lv SS.COM Slikts serviss

Ss.com - Slikts serviss

Iemaksāju ss.com kontā 1 eiro ar kredītkarti, pēc kāda laika vēl 1 eiro. Pēc kāda laika mēģinu ievietot sludinājumu, kontā nauda ir, bet piedāvā papildināt kontu. Nu labi, piemaksāju vēl 1 eiro ar kredītkarti. Taču sludinājumu ielikt joprojām nevaru, piedāvā vēl papildināt. Uzrakstīju ss.com. Šie man atbild, ka drošības apsvērumu dēļ ik pa laikam vajagot skaitīt naudu no konta vai internetbankas. Internetbankas no viņu piedāvātajām bankām man nav, nākas veikt pārskaitījumu no konta. Un no konta minimālā summa jau ir 5 eiro, nevis 1 eiro. Sludinājumu varēju ielikt tikai nākamajā dienā, un tie 5 eiro tā arī palika kārāties ss.com kontā.

11.09.2019

Tu Turkey901 11.09.2019

Vienmēr jau ir izvēle un iespēja atrast labāku servisu, ja esošais neapmierina, kāda, laikam, tomēr, šajā situācijā mums nav!
Tā kā, jāatslābina bulkas un jācieš!

Pu puika2019 21.10.2019

Kapec nav? Atradu, lieku jau Zip.lv. Lielisks serviss, majaslapa pat forsaka un ertak apskatit sludinajumus.

Ar Artūrs Dante 12.09.2019

Jau ilgu laiku esmu aicinājis, aicinu un aicināšu aitiņas (uj atvainojos latviešus) izmantot citu resursu alternatīvu ss , kurš manuprāt ir kaut kas līdzvērtīgs VID (krāpnieki ārpus likuma) ir kaut vai tas pats zip.lv nu moins ...

Pu puika2019 21.10.2019

Man tas pats atgadijas