LV RU
www.sudzibas.lv SS.COM Neievietots sludinājums

Ss.com - Neievietots sludinājums

Diemžēl jau kārtējo reizi saskaros, ka SS.COM netiek ievietots manis izveidots sludinājums. Tas tiek apmaksāts, precīzi sagatavots, bet SS.COM bez jebkāda paskaidrojuma atsaka sludinājuma ievietošanu. Ar uzņēmumu sazināties praktiski nav iespējams un savu iztērēto naudu visticamāk jau atpakaļ neatgūšu. Ļoti slikta pieredze, kas liks man aizdomāties, vai turpmāk likt sludinājumus šaja portālā.

21.09.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Kl

Komentāri (11)

Tu Turkey901 21.09.2019

"Ļoti slikta pieredze, kas liks man aizdomāties, vai turpmāk likt sludinājumus šaja portālā."

Kurā mazapmeklētā portālā plānojat ievietot sludinājumus turpmāk?

Ai aicis24 21.09.2019

Taisnība tev ir,jo cilvēkiem galvā ir tikai ss.com portāls un grūti ir cilvēkiem tagad pārorientēties uz citu portālu.Ir daudzi bezmaksas portāli,kā zip.com vai pat sscom.com un vēl bija,bet viņi kaut kā neaiziet,tas ir skumji un šo situāciju arī izmanto ss.com.

Pu puika2019 14.10.2019

Liec zip.lv. Lieliskas apmaksas iespējas un cilvēki atbild uz taviem jautājumiem. SS.lv čau pilnīgs.

In Inese Kugelberga 29.10.2019

Reklama.lv

Tu Turkey901 29.10.2019

Beigts un pa galam portāls, sen ieskatījāties?

In Inese Kugelberga 03.11.2019

Un kurš tad dzīvs ?

Jo jonnydeep 18.10.2019

Tad kad lielākā daļa sluidinājumu ievietotāji tiks apčakarēti vairākas reizes, tad arī šis portāls zaudēs savu popularitāti. Ir jau redzams, kā krītās ievietoto sludinājumu skaits daudzās sadaļās.

Ot Otis 18.10.2019

Nemurgo. Kāds popularitātes zudums? SS jau ir uzbliezis savu ''monopolu'' te Latvijā, un pa lielam viņiem šadas sūdzības ir zem astes. Viens aizies - divi atnāks vietā. Uz to brīdi, kad sākās tā lielā VID jezga ap SS , tad pāris tādi portāli sadzima. Un kur viņi tagad .. turpina sēdēt ar saviem pāris sludinājumiem dienā ?
No ikdienas sarunām... Meklē auto? Aizej iečeko eseskā. Televizoru gribu pārdot! Iemet sludinājumu eseskā.
Neviens cits sludinājumu portāls , lai arī kā gribētu tomēr netiek līdzi tiem te sludinājumu apjomiem un abarotiem. Un kuras tad ir tās sadaļas ,kur krītas tie sludinājumi? Neesi padomājis, ka arī sludinājumu vidē daudz kaut kas ir ar sezonālu vērtību?

Lielie boikotētāji. Uz visa tā sludinājumu licēju fona jūs esat tikai niecīga daļa.

Ar Armoha Ērglis 21.10.2019

Mani uzmeta,kaut klients esmu vairāk kā 10gadus
Nobloķēja un čau!

Jo jonnydeep 13.11.2019

Nav jau nekāds monopols, tas ir vienkārši cilvēku stulbums maksāt lielu naudu par nekvalitātīvu pakalpojumu. Var jau protams cilvēkus čakrēt izmantojot savu popularitāti, bet tas ir līdz zināmai robežai. Tā nav, ka nav konkurenti, iesaku paskatīties mm.lv, tur nav tikai daži sludinājumi, bet tūkstošiem.
Es personīgi ss.com nesaskatu vairs nekādu priekšrocību. Kādreiz ieliku sludinājumu, preci nopirka pāris dienu laikā, tagad var stāvēt mēnesi neatkarīgi, cik zema cena uzlikta. Sludinājumu skaits krītās visās sadaļās ja salīdzina, kā bija 5-10 gadi atpakaļ. Pārsvarā jau paliek vairs tikai dažādu uzņēmumu liktie sludinājumi.

Jūsu Augstiba 04.11.2019

Nemuldi. Nesen liku reklamalv un pēc pāris dienām pārdevu. Tomēr cilvēki čeko visur.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes